مركز مشاوره و توانمندسازی دانشگاه فردوسی مشهد، مركز مشاوره نمونه كشوری

ارسال شده در تاریخ :
مركز مشاوره و توانمندسازی دانشگاه فردوسی مشهد، مركز  مشاوره نمونه كشوری

مركز مشاوره و توانمندسازی دانشگاه فردوسی مشهد در بيست و هشتمين گردهمايي مسئولان مراكز مشاوره که در تاريخ 15 و 16 اسفندماه برگزار گردید به عنوان مركز مشاوره نمونه كشوری در بين دانشگاههاي كشور انتخاب شد.

بيست و هشتمين گردهمايي مسئولان مراكز مشاوره با حضور دكتر رياضي معاون دانشجويان داخل سازمان امور دانشجويان، دكتر يعقوبي مديركل مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجويان ، دكتر صديقي معاون وزير و رييس سازمان امور دانشجويان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری همچنین مسئولان دفاتر مشاوره و سلامت دانشگاه های کشور در تاريخ 15 و 16 اسفندماه  در تهران برگزار شد.

در این گردهمایی مراکز مشاوره و سلامت وزارت علوم براساس ارزیابی عملکرد در سال 95در سه سطح مراکز مشاوره ممتاز، نمونه و فعال امتیاز دهی شدند که بر اساس فرم‌ها و گزارش های عملکرد دریافتی از این مراکز، عملکرد آن‌ها ارزیابی و امتیازدهی شد .

با توجه به اینکه ارزیابی دانشگاه‌ها ملاک اول جمعیت آن‌ها و ملاک دوم امتیازی است که به اصطلاح در نمره گذاری عملکرد مراکز مشاوره به دست می‌آید، در سال جاری نیز از سه مرکز مشاوره برتر تقدیر به عمل آمد که مركز مشاوره و توانمندسازی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان مركز مشاوره نمونه كشوری در بين دانشگاههاي كشور انتخاب شد.

600340

600341

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار