بازدید نوروزی سال 1396 کارکنان مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه

ارسال شده در تاریخ :
بازدید نوروزی سال 1396 کارکنان مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه

کارکنان مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد به رسم سالهای قبل به دعوت رئیس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد در روز دوشنبه 14 فروردین ماه 96 در سالن جلسات این مرکز حضور پیدا کردند تا دیداری تازه کنند و ضمن تبریک سال نو از حال هم باخبر شوند.

خانم دکتر عباسی مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد باعرض تبریک و تشکر بابت فعالیت های صورت گرفته کارکنان این مرکز در سال 95 ، برنامه های پیش رو در سال 96 را یادآوری کرد.

وی اظهار داشت : نقش فعالیتهای کتابخانه ای در راستای پیشبرد اهداف دانشگاه اهمیت دارد و نیز اظهار امیدواری کرد فعالیتهای بیشتر با همکاری و حفظ اخلاق حرفه ای و کمک به یکدیگر و تلاش در راستای اصلاح نقصها با داشتن روحیه نقدپذیر از سوی کارکنان این مرکز انجام شود.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار سالن جلسات مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد با تعمیرات صورت گرفته و انجام تغییراتی در طراحی داخلی و دکوراسیون با شکل و شمایلی متفاوت و درخور شان این مرکز بازگشایی شد. این سالن جهت برگزاری جلسات و کارگاههای آموزشی کتابخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

700006.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار