دانشگاه فردوسی مشهد با چند رویداد مهم بین المللی در مشهد 2017

ارسال شده در تاریخ :
دانشگاه فردوسی مشهد با چند رویداد مهم بین المللی در مشهد 2017

با توجه به انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017، دانشگاه فردوسی مشهد برگزار کننده چند رویداد بزرگ بین المللی در فروردین ماه 1396 می باشد.

همایش بین المللی عدالت و اخلاق از ساعت 8:30 صبح روز شنبه 26 فروردین ماه 96 در دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

این همایش بین المللی با حضور میهمانان داخلی و خارجی از کشورهای امریکا، آلمان ، کانادا، ترکیه و انگلستان با موضوعات : منابع بنيادين مفاهيم اسلامي عدالت و اخلاق، قرائت‌هاي کلامي، فقهي و فلسفي از عدالت و پيامدهاي اخلاقي آن، نسبت گفتمان اخلاق اسلامي و گفتمان عدالت حقوقي، اخلاق گفتگو و هم‌زيستي عادلانه در تعاليم امام رضا(ع) ، نقش عدالت در تعامل تمدني اسلام با ديگر تمدن‌ها و مشهدالرضا(ع) خاستگاه وحدت فرهنگي و معنويت اسلامي در تاریخ 26 و 27 فروردین ماه 96 در تالار اجتماعات دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

همچنین منظور تحقق اهداف بلند مشهد ۲۰۱۷، دانشگاه فردوسی مشهد سومین جشنواره فرهنگ ملل دانشجویان غیرایرانی دانشگاه فردوسی مشهد را در تاریخ ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ فروردین ماه  ۱۳۹۶ برگزار می نماید.

این جشنواره در چهار بخش اصلی همایش علمی – بین المللی، کارگاه و جشنواره غذای ملل، نمایشگاه فرهنگ ملل و مسابقات به مدت سه روز با حضور دانشجویان بین المللی از ۲۱ کشور جهان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

دومین کنگره بینالمللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی(MashhadStemCells-2017)  نیز در تاریخ 30 فروردین لغایت 1 اردیبهشت ماه 1396 به همت سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دانشگاه فردوسی مشهد، پژوهشگاه رویان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

پس از برگزاری موفق اولین کنگره بین‌المللی (MashhadStemCells-2015) در سال1394 با حضور 1003 نفر، دومین کنگره بینالمللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور 20 مهمان خارجی و 50 سخنران مدعو داخلی در چارچوب رویداد مشهد 2017 برگزار می‌شود.

سایت همایش بین المللی عدالت و اخلاق

http://icjeca.um.ac.ir/index.php

سایت سومین جشنواره فرهنگ ملل دانشجویان غیرایرانی دانشگاه فردوسی مشهد

http://icfum.com/fa

سایت دومین کنگره بینالمللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی

http://mashhadstemcell.com/index.php/fa/

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار