تقدیر رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از دبیر دومين كنگره بين المللی سلول های بنيادی و پزشكی بازساختی

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از دبیر  دومين كنگره بين المللی سلول های بنيادی و پزشكی بازساختی

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از دكتر احمد رضا بهرامي استاد گروه آموزشی زیست شناسی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد و دومين كنگره بين المللي سلول هاي بنيادی و پزشكی بازساختي برگزاری شایسته این همایش تقدیر کرد.

دومین کنگره بین المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور هزار و 200 شرکت کننده و میهمانانی از 10 کشور جهان از جمله دانشمندان و متخصصین همچنین استاندار خراسان رضوی و با حضور مسئولان دانشگاه فردوسی مشهد ، علوم پزشکی و جهاد دانشگاهی از روز چهارشنبه 30 فروردین تا اول اردیبهشت ماه 96 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزارشد.

تعداد 1194 تن برای حضور در این کنگره بین المللی ثبت نام کردند و 240 مقاله برای ارائه در این کنگره ارسال شدو 37 سخنران از ایران، ایتالیا، سوئد، آلمان، مالزی، چین و استرالیا مطالب خود را در این کنگره همایش ارئه کردند.

لازم به ذکر است علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی سخنران مراسم افتتاحیه همچنین دکتر محمد فرهادی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ودکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد سخنران مراسم اختتامیه دومین کنگره بین المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی دومین کنگره بودن که در مراسم اختتامیه از سه دانشمند برجسته ملی و بین‌المللی نیز قدردانی شد.

.

در همین زمینه می خوانیم:

دومین کنگره سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد- کلیک کنید

 

700095

700092

h.s700092

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار