مسئول امور ایمنی آزمایشگاه های دانشگاه فردوسی مشهد در سمت خود ابقا شد

ارسال شده در تاریخ :
مسئول امور ایمنی آزمایشگاه های دانشگاه فردوسی مشهد در سمت خود ابقا شد

در حکمی که از سوی دكتر كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد، دکتر مصطفی قلی زاده استاد گروه آموزشی شیمی دانشكده علوم دانشگاه فردوسی مشهد با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال دیگر در سمت مسئول امور ایمنی آزمایشگاه های دانشگاه فردوسی مشهد در سمت خود ابقا شد.

در این حکم آمده است:

بنا به پيشنهاد معاون محترم آموزشي دانشگاه، به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال در سمت مسئول امور ايمني آزمايشگاه هاي دانشگاه ابقاء مي شويد. توفيق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

دكتر مصطفی قلی زاده استاد گروه آموزشی شیمی دانشكده علوم دانشگاه فردوسی مشهد می باشد که دارای 5 عنوان کتاب تالیف و ترجمه می باشد و سابقه حضور در بیش از 25 همایش داخلی و خارجی و ارائه مقاله در 25 همایش داخلی و خارجی همچنین چاپ بیش از 60 مقاله در نشریات داخلی و خارجی را دارا است .

دکتر قلی زاده 12 اختراع ثبت شده را در کارنامه خود دارد و دارنده مدال طلای جهان از کشور سوئیس برای حضور در مسابقات مخترعین در سال 83 و مدال برنز در سال 88 برای حضور در همین مسابقات می باشد .

مدیریت گروه آموزشی شیمی از سال 92 تاکنون، دبیر دوهمایش ملی ، عضو هیئت علمی ناظر بر نشریات دانشجویی از سال 90 الی 95، مسئول هماهنگی آزمایشگاه های دانشگاه در شبکه شاعا از سال 90 تاکنون و مسئول امور ایمنی آزمایشگاه های دانشگاه فردوسي مشهد از سال 93 تاکنون از سوابق اجرایی وی می باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار