راه یابی دو واحدفناور مركز رشد علوم انسانی دانشگاه فردوسي مشهد به مرحله نهایی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

ارسال شده در تاریخ :
راه یابی دو واحدفناور مركز رشد علوم انسانی دانشگاه فردوسي مشهد به مرحله نهایی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

شركتهاي «بهین ره‌آورد بهبود» و ايده پروران مشرق غزال از واحد هاي فناور مركز رشد علوم انساني دانشگاه فردوسي مشهد به مرحله نهایی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی راه یافتند.

سیزدهمین دوره این جشنواره در روزهای 7 و 8 اردیبهشت ماه سال جاري در اصفهان برگزار می‌گردد. جشنواره فن آفرینی شیخ‌بهایی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ خلاقیت، نوآوری و فن آفرینی و شناسائی و تشویق ایرانیان فن‌آفرین سراسر جهان، اردیبهشت هر سال همزمان با سالروز بزرگداشت «شیخ‌بهایی» در اصفهان برگزار شده و کلیه زمینه‌های فن آفرینی اعم از فنی و مهندسی، پزشکی و بهداشت، علوم پایه، کشاورزی، علوم انسانی، فرهنگ و هنر، خدمات و ... را در بر می‌گیرد. این جشنواره در دو بخش مسابقه‌ای و غیرمسابقه‌ای برگزار شده که بخش مسابقه‌‌ای شامل شناسایی برترین فن‌آفرینان، برترین طراحان کسب و کار و برترین حامیان فن‌آفرین و بخش غیرمسابقه‌ای شامل نمایشگاه، بورس ایده و سمینارهای آموزشی می‌باشد.

شرکت «بهین ره‌آورد بهبود»باطرح «سامانه مدیریت بحران‌های سخت ره‌آورد» به عنوان کاندیدای مرحله نهایی بخش طراحان کسب و کارو شركت ايده پروران مشرق غزال با طرح كسب و كار "ارتقاء رتبه علمي مجلات الكترونيكي"به عنوان كانديداي مرحله نهايي بخش فن¬آفرینان شرکت های نوپا جشنواره مذكورانتخاب شدند.

لازم به ذكر است طرح «سامانه مدیریت بحران‌های سخت ره‌آورد» پیش از این حائز افتخارات متعدد از جشنواره¬ها و کنگره¬های علمی مختلف شده است ودر هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن دراسفند ماه سال ٩٥ نيزدر حضور 16 کشور تراز اول آسیایی از آن رونمایی گردید.

طرح كسب و كار شركت ايده پروران مشرق غزال که در دوره قبل جشنواره ملی شیخ بهایی در بخش طرحان کسب و کار موفق به کسب لوح زرین گردید، امسال نیز در سیزدهمین دوره این جشنواره جز 6 شرکت راه یافته به بخش فن آفرینان نوپا می باشد.

از سوي ديگر طرح شركت ايده پروران مشرق غزال با نام دیجیتال سازی علم برای نسل آینده در میان کاندیدهای مرحله نهایی طرح های فن‌آفريني براي جذب سرمايه گذار در حاشیه سیزدهمین دوره جشنواره شیخ بهایی، قرار گرفته است.

.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار