آغاز به کار نمايشگاه جشنواره آموزش دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
آغاز به کار نمايشگاه جشنواره آموزش دانشگاه فردوسی مشهد

نمايشگاه جشنواره آموزش دانشگاه فردوسی مشهد به منظور معرفی ظرفيت های آموزش در دانشگاه فردوسي مشهد در روز یکشنبه 10 اردیبهشت ماه 96 با حضور رئیس ، معاونان و مدیران دانشگاه و مسئولان دانشکده های دانشگاه فردوسی مشهد در محوطه درب شمالي پرديس (پاركينگ سازمان مركزی) براي بازديد دانش آموزان، دانشجويان، كارشناسان و اعضای هيئت علمی افتتاح شد .

سپس دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و سایر مدیران دانشگاه از غرفه های دانشکده های و واحدهای دانشگاه در نمایشگاه جشنواره آموزش بازدید کردند.

جشنواره آموزش که با كوشش حوزه معاونت آموزشي دانشگاه فردوسي مشهد برگزار می شود، مجموعه ای از برنامه های متنوع شامل كارگاه های آموزشی، سخنرانی های علمی، مسابقات آموزشی، ميزگردها و نشست های تخصصی با محوريت تدريس و آموزش را در بر مي گيرد و در طول زمان برگزاری هفته آموزش از تاريخ 10 تا 13 ارديبهشت ماه 1396 در دانشکده های دانشگاه فردوسی مشهد برگزار مي شود.

همچنین واحدهای دانشگاه فردوسی مشهد به منظور معرفی ظرفيت های آموزش خود با حضور در نمايشگاه جشنواره آموزش دانشگاه ظرفيت های آموزش در واحد خود را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

لازم به ذکر است علاقمندان می توانند تا تاریخ 13 اردیبهشت ماه از ساعت 9صبح تا ساعت  18 از نمایشگاه واقع در درب شمالی پردیس دانشگاه فردوسی مشهد بازدید نمایند.

700137

700138

700136

700135

.

برای مشاهده برنامه های هفته اموزش دانشکده های دانشگاه فردوسی مشهد اینجا را کلیک کنید

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار