تقدیر از جانبازان اداره حفاظت فيزيكی و انتظامات دانشگاه

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر  از جانبازان  اداره حفاظت فيزيكی و انتظامات دانشگاه

به گزارش خبرنگار روابط عمومي دانشگاه فردوسی مشهد مستقر در اداره حفاظت فيزيكي و انتظامات به مناسبت  اعياد شعبانيه و ولادت حضرت ابوالفضل العباس عليه السلام با حضور جمعي از كاركنان این اداره از جانبازان  گرانقدر شاغل در اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه تقدير به عمل آمد.

اين مراسم در روزهاي يك شنبه و دوشنبه 10 و 11 اريبهشت ماه  96 در دو جلسه ويژه كاركنان اداره حفاظت فيزيكي و انتظامات در محل آمفي تئاتر دانشكده دامپزشكي  برگزار شد .

معاونت محترم حراست  دانشگاه ضمن عرض خير مقدم و تبريك اعياد شعبانيه با توجه به حساسيت فضاي دانشگاه در آستانه انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي ضمن خدا قوت و تشكر از تلاش دلسوزانه همكاران  در مجموعه پرديس، از كليه عوامل انتظامات تقاضاي دقت و  هوشياري در اجراي شرح وظايف محوله در اين برهه زماني خاص را نمودند.

رئيس اداره انتظامات نيز در ادامه با تاكيد بر انجام وظيفه خوب و عكس العمل به موقع در زمان بروز اتفاقات از حضور كليه همكاران در اين دو جلسه قدرداني نمود .

در پايان برنامه   از شش نفر از جانبازان و ايثارگران دفاع مقدس شاغل در اداره حفاظت فيزيكي با اهدا لوح و هدايايي تقدير به عمل  آمد، ضمن اينكه به جهت همزماني با ولادت سه ائمه بزرگوار در ايام شعبانيه به همكاراني كه نام آن ها مزين به ابوالفضل ،حسين و سجاد بود هدايايي اهدا شد .

700150

700148

700149

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار