رتبه دوم سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرينی شيخ بهايی توسط واحدهای فناور مركز رشد دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
رتبه دوم سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرينی شيخ بهايی توسط واحدهای فناور مركز رشد دانشگاه فردوسی مشهد

شركت ايده پروران مشرق غزال از واحدهاي فناور مركز رشد علوم انساني دانشگاه فردوسي مشهد برای دومین بار با طرح كسب و كار "ارتقاء رتبه مجلات علمي الكترونيكي كشور" در بخش فن آفرینان نوپا در سیزدهمین جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي موفق به كسب لوح زرین و رتبه دوم گرديد.و در مراسم اختتامیه جشنواره که با حضور وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، به عنوان برگزیده سیزدهمین جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي مورد تقدیرقرار گرفت.

از میان 665 طرح کسب و کار راه یافته به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی 18 طرح به داوری حضوری راه یافته و 3 طرح در بخش نوپا برگزیده شد. لازم به ذکر است طرح كسب و كار "ارتقاء رتبه مجلات علمي الكترونيكي كشور" لوح زرین دوره قبل جشنواره ملی شیخ بهایی را در بخش کسب و کار آزاد به خود اختصاص داده بود.

از سوي ديگر ایده محوری شركت ايده پروران مشرق غزال با نام ‘دیجیتال سازی علم برای نسل آینده’ موفق به جذب چندین سرمايه گزار در حاشیه سیزدهمین دوره جشنواره شیخ بهایی گردید.

لازم به ذکر است جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی هر ساله با هدف توسعه فن آفرینی، خلاقیت و معرفی فن آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش بنیان کشور توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. 

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار