بازدید دانشجویان رشته هوا فضای دانشگاه از فرودگاه کاویان پرواز شرق

ارسال شده در تاریخ :
بازدید دانشجویان  رشته هوا فضای دانشگاه از   فرودگاه کاویان پرواز شرق

دانشجویان رشته مهندسی هوافضای دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد با همراهی مدیر گروه مکانیک، دکتر طهانی و تعدادی از اساتید گرایش هوافضای گروه مکانیک به همت انجمن علمی هوافضا این دانشکده از فرودگاه کاویان پرواز شرق واقع در 3 کیلومتری شهر کاشمر بازدید کردند.

این بازدید در روز جمعه 15  اردیبهشت ماه 96 انجام شد و  دانشجویان پس از ورود به فردوگاه کاویان پرواز شرق ضمن بازدید از بخش های مختلف این فرودگاه در کارگاه آموزشی آیرودینامیک و سیستم­های پیشرانش هواپیما  شرکت کردند.

در ادامه چندی از دانشجویان حاضر انتخاب شدند و پرواز با هواپیمای فوق سبک را تجربه کردند. انجام پروازهای آکروباتیک با هدایت خلبانان مجرب بخش بعدی برنامه برای دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد  بود.

قابل ذکر است که فرودگاه کاشمر دارای مجوز آموزش خلبانی شخصی (PPLU) و تجاری (UL_CPR) از سازمان هواپیمایی کشوری می­باشد و طبق تفاهم صورت گرفته بین گرایش هوافضا و مدیریت مجموعه، کاپیتان کاویانی، دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد می­توانند دوره­ های آموزشی مذکور را با 50% تخفیف و پرداخت به صورت اقساط بگذرانند. دانشجویان علاقمند می­توانند جهت هماهنگی با شماره 05155194195 و یا 09155320458 تماس حاصل نمایند.

700176

700177

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار