آغاز به کار سومين سمينار تخصصی نظريه قابليت اعتماد و كاربردهای آن در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
آغاز به کار سومين سمينار تخصصی نظريه قابليت اعتماد و كاربردهای آن در دانشگاه فردوسی مشهد

سومين سمينار تخصصي نظريه قابليت اعتماد و كاربردهاي آن ساعت 8 روز سه شنبه 26 اردیبهشت با حضور مهمانان داخلی و خارجی در تالار اجتماعات دکتر بزرگ نیا در دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد گشایش یافت.

در آغاز این برنامه، دکتر علیرضا سهیلی، رئیس دانشکده علوم ریاضی ضمن خوش آمد گویی به حاضران و مهمانان خارجی، از تلاش های دست اندرکاران برگزاری این سمینار به ویژه دکتر جعفر احمدی، رئیس قطب داده های ترتیبی و فضایی و دبیر این سمینار که باعث ارتقاء سطح برگزاری این برنامه از صورت کارگاهی به صورت سمینار بوده اند، قدردانی کرد.

در ادامه دکتر جعفر احمدی نیز به حاضران خوش آمد گفت و اظهار داشت : از 100 مقاله دریافت شده توسط دبیرخانه این سمینار، پس از ارزیابی کمیته علمی ( کمیته داوران) در نهایت، 54 عنوان مقاله به صورت سخنرانی و 23 عنوان به صورت پوستر برای ارائه پذیرفته شده اند.

دکتر احمدی افزود: نظر به اهميت موضوع قابليت اعتماد، كاربرد آن در صنعت، اقتصاد و ساير زمينه هاي علمي و فراهم کردن فرصت مناسب براي گردهمايي به منظور تبادل نظر اعضاي هيأت علمي و ارتقاي سطح علمي دانشجويان تحصيلات تكميلي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي كشور و كاربران قابليت اعتماد در مراكز صنعتي، قطب علمي داده هاي ترتيبي و فضايي و گروه آمار دانشگاه فردوسي مشهد با همكاري انجمن آمار ايران سومين سمينار تخصصي نظريه قابليت اعتماد و كاربردهاي آن را برگزار می کند.

گفتنی است این سمینار  دو روزه در تاریخ  26 و 27 اردیبهشت ماه 96 در دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.

800028

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار