پيام تقدير وتشكر دكتر محمد فرهادی وزير علوم، تحقيقات و فناوری خطاب به دانشگاهيان كشور

ارسال شده در تاریخ :
 پيام تقدير وتشكر دكتر محمد فرهادی وزير علوم، تحقيقات و فناوری خطاب به دانشگاهيان كشور

استادان فرهيخته

دانشجويان عزيز

و همكاران گرامي

خداوند بزرگ و بخشنده بخشايشگر را صميمانه و خاضعانه سپاس مي­گوييم كه به مدد دستاوردهاي شكوهمند نظام جمهوري اسلامي و حاكميت مردم­سالاري ديني در كشور ، هر روز شاهد خلق صحنه­هاي بسيار مهم و اساسي فرهنگي ،اجتماعي و سياسي در ايران عزيزمان هستيم .

ميدان حضور و خلق حماسه بي­نظير دوازدهمين دوره انتخاب رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات اعضاي شوراهاي شهر و روستا يكي از بهترين برگ­هاي افتخار و مباهات ملي ماست كه در آخرين روز -هاي ارديبهشت رقم خورد و باعث تعالي و عظمت ايران در عرصه­هاي داخلي و بين­المللي گرديد.

بي­گمان حضور موثر و هوشمندانه دانشگاهيان كشور، ايفاي نقش بسيار مهم و روشنگرانه در ايجاد نشاط و افزايش مشاركت اجتماعي–سياسي و تبيين مواضع اصولي براي مردم شريف جاي تقدير و امتنان فراوان دارد.

اين حضور و همراهي متعهدانه وآگاهي بخش، از حسن اعتماد ملت بزرگ ما به جامعه ارجمند دانشگاهي و استادان فرزانه و همچنين اميد به آينده جوانان خويش نشان دارد. مردم هوشمند و خردورز ايران اسلامي در اين انتخابات اقتدار ملي وعزت بين­المللي جمهوري اسلامي ايران عزيز را با تدبير واميد به درخشش كشور در حوزه­هاي علمي، اقتصادي، فرهنگي و سياسي تضمين كردند.

اين باور قلبي ماست كه انتخابات در ايران نشانه عيني و عملي مردم­سالاري ديني است و شركت در اين صحنه­هاي غرور­آفرين، حق تعيين سرنوشت امروز خود و نسل­هاي آينده از طريق رأي دادن وانتخابي آگاهانه در عمل به استيفاي حقوق شهروندي، شركت فعال در انتخابات عمل به منويات مقام معظم رهبري هست كه بارها و بارها بر حضور حداكثري مردم هميشه در صحنه ايران تأكيد فرموده­اند و انتخاب عالي ترين مقام اجرايي كشور با پشتوانه ملت، سبب تقويت برنامه­هاي دولت تدبير واميد خواهد شد.

اينجانب با سپاسگزاري از پيشگاه پروردگار حكيم ومهربان، لازم مي­دانم ضمن تبريك اين حضور و حماسه ملي به مردم شريف ايران، از شما نخبگان وفرهيختگان صميمانه تشكر و قدرداني نمايم. اميدوارم دولت پر تلاش و رييس محترم جمهوري با بهره­مندي از دانش و توان علمي و عملي دانشگاهيان، زمينه تحقق خدمت­رساني برخاسته از علم وانديشه، عقلانيت و برنامه­ريزي را فراهم نمايد.

محمد فرهادي

30 ارديبهشت 1396

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار