دیدار فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
دیدار فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

روز سه شنبه 9 خرداد 1396 امیر آذریان فرمانده قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ملاقات نمود. در این نشست که با حضور امیر فیروزیان معاون قرارگاه و سرهنگ فتحعلی زاده رئیس مرکز تحقیقات شمال شرق نیروزی زمینی ارتش و همچنین دکتر بهرامی معاون پژوهش و فناوری و دکتر ابراهیمی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد صورت پذیرفت به مباحثی پیرامون همکاری های خوب و دوجانبه قرارگاه شمال شرق نزاجا و دانشگاه فردوسی مشهد پرداخته شد.

در این دیدار امیر آذریان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین سالروز آزادسازی خرمشهر از مساعدت های همه جانبه دانشگاه فردوسی مشهد با قرارگاه شمال شرق نزاجا تقدیر و تشکر نمود. وی در ادامه سخنان خود با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر فعالیت های علمی و فناوری نیروهای مسلح پس از دفاع مقدس اظهار داشت راه رزمندگان را می بایست دانشجویان ادامه دهند.

فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا طی سخنان خود گزارشی را از اهم همکاری های دوجانبه با دانشگاه فردوسی مشهد ارائه نمود که از آن جمله همکاری های پژوهشی با مرکز تحقیقات شمال شرق نیروی زمینی، تسهیلات کسر خدمت برای دانشجویان، حمایت مالی از طرح های پژوهشی و پایان نامه ها را ذکر کرد.

دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این نشست ضمن خوش آمد گویی و ابراز خرسندی از همکاری نزدیک با قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش انسجام، وحدت و هماهنگی در نیروی زمینی ارتش را قابل افتخار دانست. وی رویکرد به ظرفیتهای علمی و فناوری دانشگاه های داخل کشور و پرهیز از موازی کاری در صنایع دفاعی و نیروهای مسلح را مسیری درست و قابل تحسین بر شمرد. دکتر کافی در این نشست آمادگی کامل دانشگاه فردوسی مشهد با توجه به ظرفیت های آزمایشگاهی و تحقیقاتی اخیر دانشگاه و همچنین استفاده از ظرفیت های دوطرف را اعلام نمود.

دکتر بهرامی معاون پژوهش و فناری دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این نشست از امکانات و ظرفیتهای مختلف دانشگاه در حوزه های مختلف نام برده و از جمله زمینه های همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و قرارگاه شمال شرق نزاجا زمینه های مربوط به فناوری و هایتک، زمینه های مربوط به تغذیه و صنایع غذایی، روانشناسی، زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، مباحث حقوقی و مهندسی معکوس را اظهار داشت.

در پایان جلسه امیر آذریان فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا هدیه نفیسی را به رسم یادبود به دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد اهدا نمود.

800126

800129

800127

800128

.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  س.ج.ز.ک
  پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۵۵

  به نام خدا.ارتباط مستمر و مؤثر با نهادها وارگانهای بیرون دانشگاه یکی از رسالتهای خطیری است که مدیران دانشگاه به ویژه مدیریت حوزه ریاست و روابط عمومی و همکاران حوزه معاونت پپژوهشی درانجام آن اهتمام جدی و تلاش اثربخشی داشته اند.امیدواریم برکات این ارتباطات در همه حوزه ها به ارتقای درک جامعه از توانمندی ها وقابلیتهای دانشگاه فردوسی مشهد دربرطرف کردن نیازهای علمی وتحقیقاتی جامعه وبه تبع آن ارتقای سطح معیشتی و بهبود خدمات رفاهی به جامعه دانشگاهی بیانجامد.به یمنه و کرمه

  آخرین اخبار