پیام تشکر مدیر دفتر مرکز علوم و فناوری کشورهای جنبش عدم تعهد به رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
پیام تشکر مدیر دفتر مرکز علوم و فناوری کشورهای جنبش عدم تعهد به رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

به دنبال برگزاری کارگاه بین المللی مدیریت خشکسالی و کنترل بیابان زایی از یکم تا سوم خردادماه 1396 توسط مرکز علوم و فناوری کشورهای جنبش عدم تعهد با همکاری دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر بندی اوپادهای کارشناس ارشد و مدیر دفتر مرکز علوم و فناوری کشورهای جنبش عدم تعهد طی نامه ای از دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به جهت برگزاری مطلوب و شایسته این کارگاه ها تقدیر به عمل آورد.

وی در این نامه با اشاره به مدیریت و سازماندهی عالی دانشگاه فردوسی مشهد در برگزاری کارگاه ها اظهار داشت برگزاری این کارگاه ها بدون توجه و همکاری جنابعالی و همچنین حمایت های فنی اعضاء هیات علمی آن دانشگاه امکان پذیر نبود. همچنین در این نامه آمده است: اینجانب مراتب قدردانی قلبی خود را از جنابعالی و تیم دانشگاه فردوسی مشهد در برگزاری کارگاه ها ابراز داشته و از شما بابت سطح برنامه ریزی و مهمانداری خوبی که برای مهمانان خارجی درنظر گرفته شده بود تشکر می نمایم.

در پایان مدیر دفتر مرکز علوم و فناوری کشورهای جنبش عدم تعهد در نامه خود ضمن تشکر دوباره از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به جهت کمک ها و مساعدتهای طول مدت اقامتشان در مشهد، خاطره آن را به یاد ماندنی دانست.

.

.

در همین زمینه می خوانیم :

برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی مدیریت خشکسالی و کنترل بیابان زایی در دانشگاه فردوسی مشهد- کلیک کنید

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار