انتصاب دكتر عبداله رادمرد به سمت رئيس دانشكده ادبيات و علوم انسانی

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب دكتر عبداله رادمرد به سمت رئيس دانشكده ادبيات و علوم انسانی

دكتر محمد كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمی دكتر عبداله رادمرد دانشيار گروه آموزشی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فردوسی مشهد را به مدت دو سال، به عنوان رئیس دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه منصوب كرد.

در این حکم آمده است :

نظر به مراتب تعهد، تجربه و شايستگي هاي جناب عالي به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به عنوان رئيس دانشكده ادبيات و علوم انساني منصوب مي شويد. موفقيت شما را در انجام اين مسئوليت از خداوند متعال مسئلت دارم. اطمينان دارم بر حساسيت ها و جايگاه ارزشمند اين دانشكده ديرينه سال و افتخارات گذشته آن نيك آگاهيد و در حفظ آن ميراث و تعالي جايگاهش با تكيه بر خرد جمعي دانشگاهيان در حد ممكن تلاش خواهيد كرد.

دکتر رادمرد دانشيار گروه آموزشی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد که مولف 3 عنوان کتاب ، ارائه مقاله در بیش از 13 کنفرانس داخلی و خارجی ، ارائه و چاپ بیش از 20 عنوان مقاله در مجلات داخلی و خارجی همچنین استاد راهنمای بیش از 40 عنوان پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

مدیر گروه آموزشی زبان و ادبیات فارسی در سالهای 85 الی 88 و معاون آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی از سال 1392 تاکنون از سوابق اجرائی دکتر عبداله رادمرد می باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار