دومین گردهمایی مدیران برنامه، بودجه و تشکیلات دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشکده ها و پارک های علم و فناوری منطقه 9 کشور

ارسال شده در تاریخ :
دومین گردهمایی مدیران برنامه، بودجه و تشکیلات دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشکده ها  و پارک های علم و فناوری منطقه 9 کشور

دومین گردهمایی مدیران برنامه، بودجه و تشکیلات دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشکده ها و پارک های علم و فناوری منطقه 9 کشور ، به میزبانی دانشگاه بجنورد برگزار گردید.

در ابتدای این گردهمایی که در تاریخ 14 تیر ماه 96 برگزار شد، دکتر محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، ضمن عرض خیر مقدم، گزارشی از وضعیت موجود دانشگاه بجنورد و سایر مسایل فراروی مختلف بودجه دانشگاه ها را ارائه نمودند.

سپس دکتر لگزیان، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع دانشگاه فردوسی مشهد و دبیر منطقه 9 کشور ، ضمن تشکر از میزبانی شایسته دانشگاه بجنورد، تاکید بر اهمیت و نقش ایجاد مناطق در تصمیم سازی و رفع مشکلات دانشگاه های منطقه و موارد مختلف در خصوص اهمیت برنامه ریزی، بودجه بندی، اهمیت بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد و راهکارهای توسعه منابع مالی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را مورد بررسی قرار داده و به بررسی اهداف و جایگاه منطقه پرداخت.

پس از آن بر اساس دستور جلسه ، دبیر کارگروه اصلاح فرآیندها، ساختار و توسعه فناوری اطلاعات و همچنین دبیر کارگروه مدیریت بودجه و توسعه منابع مالی، گزارشی از فعالیت کارگروه های تخصصی ارائه نمود.

در ادامه این گردهمایی دکتر مهارتی مدیر برنامه و بودجه و نظارت راهبردی دانشگاه فردوسی مشهد به تبیین موضوع مهم ماموریت گرایی، اهمیت نقش سند راهبردی در دانشگاه ها و بیان دیدگاه های خود پرداخت و ضرورت برگزاری کارگاه های آموزشی توسط دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دانشگاه معین را یادآور شد.

در خاتمه تعدادی از حاضرین در جلسه نیز، نظرات و مشکلات پیش روی خود را بیان داشته و به تناسب پاسخ های لازم ارائه گردید و آیین نامه داخلی مطرح و به تصویب حاضرین در جلسه رسید.

800259

800261

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار