نشست مشترك مسئولان دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه و مدير مركز آثار اسناد و مفاخر دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
نشست مشترك مسئولان دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه و مدير مركز آثار اسناد و مفاخر دانشگاه فردوسی مشهد

نشست رئیس و تعدادی از مسئولان دانشكده الهيات معارف اسلامی دانشگاه با دکتر ساکت رئیس مركز آثار اسناد و مفاخر دانشگاه فردوسی مشهد در روز چهارشنبه 4 مرداد ماه 96 در محل باشگاه مفاخر و پيشكسوتان دانشگاه برگزار شد .

رئیس مركز آثار اسناد و مفاخر دانشگاه فردوسی مشهددر این نشست ، گزارشي از علل و روند راه اندازي مركز مفاخر دانشگاه بويژه باشگاه مفاخر و پيشكسوتان دانشگاه فردوسي مشهد، روند تاسيس موزه دانشگاه و امكانات و تسهيلات ارائه شده، برگزاري مراسم بزرگداشت برخي مفاخر دانشگاه و ارائه برنامه هاي آينده مركز مفاخر ارائه داد.

دکتر ساکت در ادامه به علل تاسيس باشگاه مفاخر و پيشكسوتان دانشگاه اشاره نمود و اظهار داشت: برگزاری برخي نشست های صميمانه و مجالس اعضاي هيات علمي دانشگاه به دور از فضاي علمي و اداري دانشگاه همچنین لزوم محيطي جهت برقراري ارتباطات صميمانه و دوستانه اعضاي هيئت علمي بويژه استادان بازنشسته دانشگاه از دلایل تاسيس این باشگاه می باشد و از مديريت دانشكده الهيات به نقش اين دانشكده در افزايش غناي موزه دانشگاه تشکر نمود .

دكتر رئيسيان رئیس دانشكده الهيات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این نشست اظهار نمود برای افزايش همكاري با مركز آثار اسناد و مفاخر دانشگاه فردوسی مشهد تلاش خواهیم کرد.

سپس تعدادی از اسناد و آثار تاريخي دانشكده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه به مركز آثار، اسناد و مفاخر دانشگاه جهت بهره برداري اهدا شد و مسئولان دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه از موزه در حال ساخت بازدید نمودند.

800341

800342

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار