مراسم تشییع و ترحیم شادروان دکتر ناصر رضا ارقامی

ارسال شده در تاریخ :
مراسم تشییع و ترحیم شادروان دکتر ناصر رضا ارقامی

انا لله و انا الیه راجعون درگذشت ناگهانی استاد فرزانه آقای دکتر ناصر رضا ارقامی استاد بازنشسته گروه آمار دانشکده علوم ریاضی  را به اطلاع عموم همکاران دانشگاهی اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان محترم می رساند.

 روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم ایشان و دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد به اطلاع می رساند : 

مراسم تشییع از  ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 5 مرداد ماه 1396 از بلوار باهنر درب بانک تجارت پردیس دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد و ساعت ۹ صبح جمعه 6 مرداد ماه در جوار مضجع منوّر رضوی علیه السلام مراسم وداع و نماز بر پیکر استاد دکتر ناصر رضا ارقامی انجام می شود سپس خاکسپاری در زادگاه ایشان، نیشابور، انجام خواهد شد .

مراسم ترحیم و بزرگداشت آن استاد فرزانه عصر روز شنبه و یکشنبه 7 و 8 مرداد ماه 96 از ساعت 16:30 الی 18:30 در مسجد توفیق واقع در خیابان احمدآباد نبش طالقانى ۹ برگزار می گردد.

   .

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  قربانی
  چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵

  درگذشت شخصیت بزرگوار و فرهیخته علمی و اخلاقی مرحوم دکتر ارقامی اینجانب را بسیار متأثر و متألم ساخت. آشنایی بنده با ایشان به سال های 1382-83 به بعد مخصوصاً زمانی که در خدمت ایشان بحث ترمیم حقوق اعضای هیأت علمی به سرپرستی تیمی از دانشکده ریاضی پیگیری می شد بر می گردد که در مباحث علمی مرتبط با حقوق اعضای هیأت علمی ایشان را بسیار عالم و متواضع علمی دیدم که حداقل برای بنده که تخصص در حوزه آمار نداشتم بسیار جذاب بود. قطعاً درگذشت این استاد عزیز برای دانشکده علوم ریاضی ثلمه عظمایی خواهدبود. اینجانب درگذشت ایشان را به جامعه دانشگاهی و خانواده محترم و معزز ایشات تسلیت عرض می نمایم و علو درجات را برای ایشان از خداوندتبارک و تعالی مسئلت دارم.

  آخرین اخبار