ابقای مدير گروه علوم باغبانی و مهندسی فضای سبز دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
ابقای مدير گروه علوم باغبانی و مهندسی فضای سبز دانشگاه فردوسی مشهد

در حکمی که از سوی دكتر كافي، رئيس دانشگاه فردوسي مشهد صادر شد، دكتر محمود شور، دانشیار گروه آموزشی علوم باغباني و مهندسي فضاي سبز دانشگاه فردوسی مشهد با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال دیگر در سمت مدير گروه آموزشی علوم باغباني و مهندسي فضاي سبز دانشگاه فردوسی مشهد ابقا شد.

در این حکم آمده است :

بنا به پيشنهاد شماره 2394 رئيس محترم دانشكده كشاورزي، به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال در سمت مدير گروه علوم باغباني و مهندسي فضاي سبز آن دانشكده ابقاء مي شويد. توفيق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

لازم به ذکر است :  دكتر محمود شور دانشیار دانشكده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد که داراي مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد از دانشگاه تهران، داراي مدرك دكتري از دانشگاه تربيت مدرس با تخصص فيزيولوژي گل و گياهان زينتي می باشد که در کارنامه علمی خود شركت در بيش از 20 كنگره بين المللي داخلي و خارجي ، اجراي 8 طرح تحقيقاتي داخلي و برون دانشگاهي، نگارش و چاپ 84 مقاله علمي - پژوهشي داخلي و خارجي، نگارش و چاپ 100 خلاصه مقاله علمي در كنگره هاي داخلي و خارجي، راهنمايي و مشاوره بيش از 50 پايان نامه و رساله كارشناسي ارشد و دكتري، دبير علمي اولين كنگره بين المللي و دومين كنگره ملي گل و گياهان زينتي، داوري بيش از 300 مقاله علمي پژوهشي را دارد.

رئيس مجتمع آموزش عالي شيروان از سال 85-83 و مدير گروه علوم باغباني و مهندسي فضاي سبز از سال 96-94 از مسئولیت های علمی اجرایی دکتر محمود شور می باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار