ابقای مدير گروه پژوهشی مديريت اسلامی پژوهشكده مطالعات اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
ابقای  مدير گروه پژوهشی مديريت اسلامی پژوهشكده مطالعات اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد

در حکمی که از سوی دكتر كافي، رئيس دانشگاه فردوسي مشهد صادر شد، دكتر فريبرز رحيم نيا استاد گروه آموزشی مدیریت دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال دیگر در سمت مديریت گروه پژوهشي مديريت اسلامي پژوهشكده مطالعات اسلامي در علوم انساني دانشگاه فردوسی مشهد ابقا شد.

در این حکم آمده است :

بنا به پيشنهاد رئيس محترم پژوهشكده مطالعات اسلامي در علوم انساني به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال در سمت مدير گروه پژوهشي مديريت اسلامي آن پژوهشكده ابقاء مي شويد. توفيق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

لازم به ذکر است :  دكتر فريبرز رحيم نيا استاد استاد گروه آموزشی مدیریت دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد که تالیف 5 عنوان کتاب و استاد راهنمای بیش از 150 پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد و دارای ارائه و چاپ بيش از 110 عنوان مقاله در مجلات فارسی و انگلیسی می باشد و سابقه حضور و ارائه مقاله در حدود 50 کنفرانس داخلی و خارجی را دارد.

معاون اداری و مالی دانشکده علوم اداری و اقتصاد در سالهای 85 الی 89 ، معاون پژوهش و فناوری دانشکده علوم اداری و اقتصاد در سال 89 ، مشاور برنامه ریزی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع دانشگاه در سالهای 83 الی 89 و مدیریت گروه آموزشی مدیریت دانشکده علوم اداری و اقتصاد در حال حاضر از سوابق اجرایی دكتر فريبرز رحيم نيا می باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار