تقدیر از کارشناسان همکار روابط عمومی در بازديد های دانش آموزی از دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر از کارشناسان همکار روابط عمومی در بازديد های دانش آموزی  از دانشگاه فردوسی  مشهد

گردهمایی تقدیر از کارشناسان همکار روابط عمومی در بازديد های دانش آموزی از دانشگاه فردوسی مشهد با حضور دکتر ابراهیمی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ، دکتر مقیمی رئیس دانشکده علوم دانشگاه و تعدادی از کارشناسان دانشگاه که در خصوص بازدید دانش آموزان با روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد همکاری می نمایند در روز سه شنبه 17 مرداد ماه 96 برگزار شد.

دکتر ابراهیمی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ضمن تقدیر از حضور کارشناسان و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت : یکی از اهداف کلان دانشگاه فردوسی مشهد جذب دانش آموزان نخبه و برتر است، به همین منظور بازديد دانش آموزان مدارس از دانشگاه فردوسی مشهد در برنامه کاری روابط عمومی دانشگاه قرار دارد که این کار با همکاری کارشناسان واحدهای دانشگاه به نحو مطلوب انجام می شود و افزود: این گردهمایی به منظور تقدیر از همکاران با روابط عمومی دانشگاه در بازدید دانش آموزان از مدارس همچنین انتقال تجربیات همکاران می باشد.

دکتر مقیمی رئیس دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این گردهمایی با توجه به جذابیت دانشگاه برای دانش آموزان اظهار نمود: در معرفی دانشگاه و رشته های دانشگاه فردوسی مشهد طوری عمل شود تا دانش آموزان برای ادامه تحصیل جذب دانشگاه فردوسی مشهد شوند.

در این گردهمایی کارشناسان حاضر ضمن اعلام آمدگی برای همکاری بیشتر با روابط عمومی دانشگاه به بیان مسائل مختلف از جمله استفاده از تکنولوزی های نو ، تنوع در بازدیدها برای بالابردن بهره و استفاده بیشتر دانش آموزان در هنگام بازدید از دانشگاه فردوسی مشهد را بیان نمودند .

در پایان این گردهمایی تعدادی از کارشناسان حاضر به نمایندگی از سایر همکاران دانشگاهکه در بازديد های دانش آموزی از دانشگاه فردوسی مشهد با روابط عمومی همکاری دارند،  تقدیر شد .

لازم به ذکر است از ابتداي سال تحصيلي 96 - 1395 تعداد 138 مورد بازديد مدارس آموزش و پرورش و موسسات آموزش عالي از دانشگاه فردوسي مشهد صورت گرفته كه حداقل افراد شركت كننده در هر يك از اين بازديدها 35 نفر بوده اند. تماسهايي كه از سوي مسئولان دبيرستانهاي بازديد كننده با دفتر رياست و روابط عمومي دانشگاه فردوسی مشهد برقرار گرديده، همگي حاكي از رضايتمندي آنان از دانشگاه و ايجاد انگيزه و روحيه بيشتر در دانش آموزان براي حضور و ادامه تحصيل آنان در دانشگاه فردوسي مشهد مي باشد.

800408

800409

800410

800411

.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار