برگزاری اولین کارگاه آموزشی روسای ادارات خوابگاه وتغذیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری اولین  کارگاه آموزشی روسای ادارات خوابگاه وتغذیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور

اولین کارگاه آموزشی روسای ادارات خوابگاه وتغذیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور با همکاری دانشگاه فردوسی مشهد با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و مهندس یزدان مهر مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونان و دبیران مناطق دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در روزسه شنبه 24 مرداد 1396 برگزارشد.

دکترمحمدکافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در این کارگاه ضمن عرض خیر مقدم و حضور میهمانان در جوار ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) درباره مسایل خوابگاه ها و تغذیه دانشگاه ها اظهار نمود بسیار  جای خوشحالی است است که هر قدم و طرح اجرائی در مورد خوابگاه ها و تغذیه در دانشگاه ها  ابتدا سنجیده می شود و سپس به اجرا در می آید و افزود : حضور در این کارگاه ها به مسئولان تغذیه و خوابگاهای دانشگاه ها کمک می کند تا همزمان با افزایش دانشجو در دانشگاه ها توان مدیریتی خود را برای بالا بردن رفاه دانشجویان هماهنگ کنند.

وی اظهار داشت : ما شاهد هستیم با وجود مشکلات، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یک مرجع کامل برای رفاه دانشجویان می باشد.

ایشان در پایان سخنان خود از مدیریت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای برگزاری این کارگاه تشکر نمود.

در ادامه مهندس یزدان مهر مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری اظهار نمود: ما با برنامه ریزی باید بتوانیم یک سند راهبردی طراحی کنیم تا بر اساس آن به پیشرفت قابل ملاحظه ای در خدمات خودمان به دانشجویان برسیم .

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در ارائه گزارش فعالیت های انجام شده اظهار داشت : ما در کارهای خود ارائه تسهیلات هدفمند را مبنا قرار دادیم و ادامه داد سعی می کنیم دو مصوبه از مصوبات صندوق رفاه دانشجویان که  یکی از آنها تقویت رایانه ها و خوابگاه ها است را بصورت بهتری اجرا کنیم و افزود : همچنین تلاش داریم در هر دانشگاهی 200 خوابگاه  برای اسکان و ارائه خدمت بهتر و بیشتر به دانشجویان احداث نماییم.

وی اعلام نمود: در این مدت افزایش رشد وام های دانشجویی درصندوق رفاه دانشجویان را شامل بودیم.

مهندس یزدان مهر در پایان سخنان خود اعلام نمود : تلاش می کنیم خوابگاه ها در دانشکگاه ها و مراکز آموزشی کشور را بر اساس امتیاز آنها رتبه بندی کنیم و سپس در ارتقای خدمات رسانی گام برداریم.

لازم به ذکر است اولین کارگاه آموزشی دو روزه روسای ادارات خوابگاه وتغذیه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با برگزاری دو کارگاه آموزشی خوابگاه شامل رتبه بندی خوابگاه های دانشجویی ، پرداخت یارانه تسهیلات به دانشگاه ها و در کارگاه آموزشی تغذیه رنبه بندی خدمات تغذیه دانشگاه ها و مراکز اموزشی ، و اصول تیپ تغذیه دانشجویان ادامه دارد و در نشست روز چهارشنبه جمع بندی از این کارگاه ها انجام خواهد شد .

لازم به ذکر است این  کارگاه آموزشی  دو روزه هم اکنون در حال برگزاری است.

800432

800433

800435

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار