رئيس دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب شد

ارسال شده در تاریخ :
 رئيس  دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب شد

در حکمی که از سوی دكتر كافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد، دكتر احمد نظامی استاد گروه آموزشی زراعت واصلاح نباتات دانشگاه با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال به سمت ریاست دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب شد.

در قسمتی از این حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تجربه و شايستگي هاي جناب‌عالي به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به عنوان رئيس دانشكده كشاورزي منصوب مي شويد. رشد و توسعه متوازن گروه هاي آموزشي و پژوهشي اين دانشكده با محوريت سند راهبردي دانشگاه در راستاي تربيت دانش آموختگاني كارآمد و كارآزموده از ضروريت هاي اين دانشكده در اين روز ها به شمار ميرود كه انتظار دارم به آن توجه ويژه اي مبذول فرماييد. قطعأ نيل به چنين هدفي با به بهره گيري از تمامي ظرفيت ارزشمند منابع انساني اين دانشكده تحقق خواهد يافت و اطمينان دارم كه مديريت دانشكده بر مبناي خرد جمعي در سرلوحه برنامه هايتان قرار دارد. موفقيت شما را در انجام اين مسئوليت از خداوند متعال مسئلت دارم.

دكتر احمد نظامی استاد گروه آموزشی زراعت واصلاح نباتات دانشگاه فردوسی مشهد می باشد که تالیف 5 عنوان کتاب ، استاد راهنمای بیش از 85 عنوان پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، ارائه مقاله و حضور در بیش از 132 کنفراس داخلی و خارجی همچنین ارائه مقاله و چاپ بیش از 195 عنوان مقاله در مجلات داخلی و خارجی را در کارنامه پژوهشی خود دارد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار