كارگاه آموزشی آشنايی با ضوابط و مقررات آموزشی، پژوهشی ويژه اعضای هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
كارگاه آموزشی آشنايی با ضوابط و مقررات آموزشی، پژوهشی ويژه اعضای  هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد

كارگاه آموزشي آشنايی با ضوابط و مقررات آموزشی، پژوهشی ويژه اعضای هیات علمی دانشگاه فردوسي مشهد با حضور مسئولان کارگاه و 27 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه در سالن شورای حوزه ریاست دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گرديد.

در روز اول كارگاه که در روز یکشنبه 22 مرداد ماه 96 برگزار شدآقاي دكتر مه پيكر در خصوص تشريح مباني آيين نامه ارتقاء مطالبی را ارائه نمودسپس آقاي دكتر فتوت با بررسی فایل اکسل پرونده ارتقاء به صورت عملياتي به بحث ادامه داد.

در روز دوم این کارگاه دکتر جوان جعفری رییس هیات تجدیدنظر رسیدگی انتظامی اعضای هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد درخصوص برخی تخلفات مربوط به اعضای هیات علمی مطالبی را بیان نمود و در ادامه همكاران حوزه معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي (خانم صاحبيان و آقاي مسعود حكيمي) در خصوص قوانين و مقررات ارتقا، ترفيع، آموزانه و ركود به بحث ادامه دادند.

این کارگاه با ارایه مهندس محمدي در خصوص قوانين و مقررات حوزه مديريت پژوهشي و ارایه ساقي و نداف در خصوص قوانين و مقررات مديريت كارگزيني و رفاه در ساعت 14 خاتمه يافت.

لازم به ذکر است اين كارگاه که یکی از کارگاه‌های توانمندسازی در آیین‌نامه ارتقای اعضای هیات علمی است که توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع و با همكاري معاونت آموزشي دانشگاه فردوسی مشهد با هدف آشنايي هر چه بيشتر اعضاي هيات علمي با قوانين و مقررات آموزشي، پژوهشي و كارگزيني به مدت 12 ساعت برگزار شد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار