در جلسه با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد: تابلوی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان هویت علمی شهر مشهد

ارسال شده در تاریخ :
در جلسه با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد: تابلوی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان هویت علمی شهر مشهد

جلسه هم اندیشی پیرامون تابلو جدید دانشگاه فردوسی مشهد با حضور مسئولان دانشگاه فردوسی مشهد، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد  و چند تن از فعالان دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

این جلسه در روز سه شنبه 31 مرداد ماه 96 با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه، دکتر داوری معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی و دکتر ابراهیمی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد همچنین آقایان دکتر ودیعی، اصولی و شهلا و خانمها گندمی و رمارم از اعضای شواری شهر در دفتر رییس دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن خوش آمد گویی و تبریک به منتخبین جدید شورای اسلامی شهر مشهد ضمن تشریح چگونگی تغییر تابلوی دانشگاه فردوسی مشهد و اقدام دانشگاه فردوسی مشهد برای نصب تابلو در نقاط مختلف پردیس دانشگاه؛ در راستای پررنگ تر کردن هویت دانشگاه فردوسی مشهد دو پیشنهاد  تغییر نام ایستگاه مترو در پارک ملت به نام دانشگاه فردوسی مشهد و بهسازی گوشه جنوب غربی میدان آزادی برای بهبود فضای بصری تابلو دانشگاه فردوسی مشهد را مطرح نمود.

در ادامه این جلسه نمایندگان شورای اسلامی شهر مشهد ضمن ابراز دغدغه اعضای این شورا، راهکارهای خود را مطرح کردند و با تاکید بر اهمیت هویتی و فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد آمادگی شورای اسلامی شهر مشهد را برای همکاری با دانشگاه فردوسی مشهد اعلام کردند.

لازم به ذکر است دانشجویان حاضر در این جلسه نیز دیدگاه هاو پیشنهادات خود در این مورد از جمله اختصاص تابلو به دانشگاه فردوسی مشهد در ورودی های شهر مشهد ارائه نمودند.

shora.96.4.2

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار