انتصاب سرپرست دفتر رياست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب سرپرست دفتر رياست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد

دكتر محمد كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمی دكتر نسرين كيوانفر ، کارشناس آموزشی گروه زیست شناسی دانشکده علوم دانشگاه را به عنوان سرپرست دفتر رياست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب كرد.

در حکم رئیس دانشگاه فردوسی مشهد آمده است :

نظر به مراتب تعهد و تجارب سركار به موجب اين حكم به عنوان سرپرست دفتر رياست و روابط عمومي دانشگاه منصوب مي شويد.

اهتمام ويژه نسبت به انجام وظايف و مأموريت هاي محوله از جمله پاسخگويي به ارباب رجوع، اطلاع رساني و انعكاس سريع و دقيق برنامه هاي دانشگاه، بهبود كيفي برنامه هاي رسانه اي و خبري، رصد و تحليل اخبار رسانه ها، تعامل سازنده با كليه رسانه ها و برنامه ريزي و برگزاري منظم جلسات هيئت رئيسه و شوراي دانشگاه از اهم مسئوليت هاي شما به شمار مي آيد كه اميد است با بهره گيري از تجارب كليه مديران دانشگاه، استادان گرامي و كاركنان محترم مؤفق و مؤيد باشيد.

لازم به ذکر است خانم دكتر نسرين كيوانفر ، کارشناس آموزشی گروه زیست شناسی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد می باشد که تالیف 4 عنوان کتاب ، ارائه و چاپ بیش از 10 عنوان مقاله بین المللی همچنین حضور و ارائه مقاله در بیش از 20 کنفرانس داخلی و خارجی در کارنامه پژوهشی خود دارد.

فعالیت هایی در زمینه ترویج علم، محیط زیست و جلب مشارکت های مردمی برای دانشگاه فردوسی مشهد از سوابق اجرایی دکتر نسرین کیوانفر می باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  ناشناس
  چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵

  انتخاب بسیار شایسته ای است که قطعا برای دانشگاه مبارک خواهد بود. با تشکر از آقای دکتر کافی به خاطر این حسن انتخاب ، برای ایشان در راستای پیشبرد برنامه هایشان آرزوی بهروزی میکنم.

  آخرین اخبار