انتصاب دكتر ابراهيمی به عنوان رئيس دبيرخانه همكاری های علمی با هند

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب دكتر ابراهيمی به عنوان رئيس دبيرخانه همكاری های علمی با هند

دکتر سید هادی ابراهیمی استاديار گروه آموزشی علوم دامي دانشكده كشاورزي دانشگاه فردوسی مشهد، طی حکمی از سوی دکتر کافی رئیس دانشگاه به عنوان رئيس دبيرخانه همكاری های علمی با هند منصوب شد.

در این حکم آمده است:

نظر به تعيين دانشگاه فردوسي مشهد به عنوان مركز ملي هماهنگي همكاري هاي علمي با هند و تشكيل دبيرخانه موضوع و با توجه به مصوبه شوراي سياستگذاري امور بين الملل دانشگاه در خصوص پيگيري همكاري هاي بين المللي در حوزه هاي مختلف جغرافيايي و فرهنگي جهان در راستاي سند توسعه دانشگاه، به موجب اين حكم به مدت دوسال به عنوان رئيس دبيرخانه همكاري هاي علمي با هند ومسئول ميز شبه قاره هند منصوب مي گرديد.

مقتضي است وظايف محوله را وفق شرح وظيفه و مصوبات دبيرخانه مركزي مراكز كانوني كشور و درهماهنگي اجرايي با مديريت همكاري هاي علمي بين المللي انجام فرماييد. توفيق شما را از خداي بزرگ خواستارم.

لازم به ذکر است دکتر سید هادی ابراهیمی عضو هیات علمی گروه آموزشی علوم دامی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد که دارای 3 اختراع ثبت شده : دستگاه شبیه ساز خروج گاز از شکمبه تحت شرایط برون تنی ناپیوسته ، سیستم جدید کشت مداوم میکربهای بیهوازی و دستگاه اتوماتیک 32 کاناله ثبت لحظه ای و همزمان فشار با قابلیت تخلیه گاز در فشار یا زمان معین و ارسال داده ها از طریق GSM/GPRS مجهز به سیستم اندازه گیری غلظت گاز متان می باشد و سابقه حضور و ارائه مقاله در بیش از 23 کنفرانس داخلی و خارجی همچنین ارائه و چاپ بیش از 14 مقاله در مجلات داخلی و خارجی را در کارنامه پژوهشی خود دارد.

مدیریت فرهنگی دانشگاه در سالهای 79 الی 84 ، رئیس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه در سالهای 91 الی 93 و مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد  از سال  1394 الی 96 از سوابق اجرایی وی می باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار