نشست رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و مدير عامل شركت بهينه سازی مصرف سوخت شركت ملی نفت ايران

ارسال شده در تاریخ :
نشست رئیس دانشگاه  فردوسی مشهد و مدير عامل شركت بهينه سازی مصرف سوخت شركت ملی نفت ايران

روز چهارشنبه 29 شهریور 96 مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و هیات همراه با دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد دیدار کردند.

این دیدار با هدف بررسی زمینه های همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت صورت گرفت. در این دیدار دکتر بهرامی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه همچنین برخی مدیران و اعضاء هیات علمی متخصص در حوزه سوخت و انرژی حضور داشتند.

دکترکافی ضمن بیان تاثیر کار گروهی به موفقیت مهندس زنگنه وزیر نفت در سایه کار گروهی و بهره گیری از مجموعه مدیران موفق اشاره نمود.

وی هدف از این نشست را استفاده حداکثری از ظرفیتهای دانشگاه فردوسی مشهد و تکمیل و به نتیجه رسیدن همکاری های میان دانشگاه فردوسی مشهد و شرکت ملی نفت ایران ابراز داشت. دکتر کافی در سخنان خود به توجه دانشگاه به مسائل حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی، بالا بردن بهره وری مصرف انرژی، انرژی های تجدیدپذیر، حمل و نقل و همچنین جایگاه علمی دانشگاه در حوزه های شیمی، زمین شناسی، نفت و گاز اشاره نمود و افزود: هم اکنون نزدیک به بیست سال است که دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دانشگاه سبز مطرح بوده و ساخت توربین های بادی را در کلیه مراحل طراحی تا ساخت به انجام می رساند.

دکتر وکیلی مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت نیز با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های دانشگاه فردوسی مشهد، ماموریت آن شرکت را بهینه سازی مصرف انرژی و سوخت دانسته و اظهار داشت ما در حوزه فرهنگ سازی به کمک دانشگاه نیاز داریم .

وی همچنین افزود شهر مشهد به عنوان یکی از پرجمعیت ترین کلان شهرهای ایران و استان خراسان رضوی به عنوان یکی از پرمصرف ترین استانها در زمینه سوخت و انرژی می طلبد تا دانشگاه فردوسی مشهد در برنامه ریزی، استاندارد سازی، سنجش و ممیزی و همچنین اجرای طرح های بهینه سازی مصرف با ما همکاری نماید.

مباحث تخصصی پیرامون سوخت، فناوری های بهره وری سوخت، حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده ها و همچنین شیوه های همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.

800605

800603

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار