تقدیر از فعالان قرآنی در دانشكده علوم اداری و اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر از فعالان قرآنی در  دانشكده علوم اداری و اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد

سومین مراسم ختم گروهی قرآن کریم با استقبال خوب دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشکده علوم اداری و اقتصادی در روز سه شنبه 4 مهر ماه 96 با حضور جمعی از نمازگران، قاریان و خادمین قرآن با حضور حجت الاسلام صالحی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر عبدالرضا جوان جعفری رئیس دانشکده و دکتر سیّد محمدجواد رزمی از اساتید فعّال قرآنی در نمازخانه این دانشکده برگزار شد.

ابتدا دکتر جوان جعفری از حضور کلیه شرکت کنندگان در جلسه و بویژه حجت الاسلام صالحی تشکر و قدردانی کرد .

در ادامه این مراسم حجت الاسلام صالحی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد، ضمن گرامیداشت دهه اول محرم، قرآن را بهترین راهنمای بشر و انس با قران را لازمه سعادت انسان دانست، ایشان قرآن را کتابی کامل و پر از محتوی و برنامه ی جامع زندگی قلمداد نمود که در کنار آن عترت و اهل البیت را لازمه آن برشمرد. حجت الاسلام صالحی عمل به قرآن را بزرگترین فضلیت و بهترین الگو را امام حسین (ع )معرفی کرد.

در پایان این مراسم هدایائی از طرف دانشکده علوم اداری و اقتصادی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد و مدیریت فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه دانشگاه ، به دوازده نفر از قاریان و خادمین قرآنی تقدیم گردید.

لازم به ذکر است درسال 93 مصادف با سالروز شهادت حضرت امام حسن عسكري (ع) نیز مراسم دومين ختم دوره قرآن درنمازخانه دانشكده با شكوه تمام برگزار شد.

800671 پ

800672

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار