نشست تبیین مقررات و شیوه های پژوهشی دانشجویان

ارسال شده در تاریخ :
نشست تبیین مقررات و شیوه های پژوهشی  دانشجویان

دکتر محمد صال مصلحیان، معاون پژوهشی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد، در نشستی که در ساعت 12 روز چهارشنبه 5 مهر ماه 96 در سالن دکتر بزرگ نیای این دانشکده برگزار شد، مقررات و شیوه های پژوهشی را برای دانشجویان دکتری تبیین کرد.

در این برنامه که با حضور جمعی از اعضای هیأت علمی و دانشجویان دکتری دانشکده برگزار شد، دکتر مصلحیان توضیح مختصری در خصوص طرح افزایش توانمندی و تولیدات علمی دانشکده علوم ریاضی ارائه کرد.

معاون پژوهشی دانشکده علوم ریاضی برگزاری کارگاه های آموزشی، دوره تحقیقاتی ویژه دانش آموختگان دکتری، حمایت ویژه از مقالات JCR دانشجویان و دانش آموختگان دکتری و استادیاران با کمتر از 5 سال سابقه و همچنین گسترش روابط بین المللی و دیپلماسی علمی را از محورهای این طرح برشمرد.

دکتر مصلحیان همچنین در خصوص مجلات معتبر، ترتیب و ترکیب نویسندگان مقالات، نحوه حمایت از دانشجویان برای شرکت در همایش های علمی داخل و خارج از کشور و دیگر موارد مهم پژوهشی سخن گفت.

در پایان این برنامه، بحث و بررسی پیرامون مشکلات دانشجویان دکتری صورت گرفت و دکتر سهیلی، رئیس دانشکده علوم ریاضی و معاون پژوهشی این دانشکده به سوالات دانشجویان دکتری پاسخ دادند.

800678

800679

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار