برگزاری آيين معارفه ويژه دانشجويان مقطع كارشناسی نو ورود دانشكده كشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری آيين معارفه ويژه دانشجويان مقطع كارشناسی  نو ورود دانشكده كشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد

دانشجويان نو ورود دانشكده كشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد، كه در مقطع كارشناسي به تحصيل اشتغال خواهند داشت در مراسمی با دانشكده كشاورزي ، سابقه و پيشينه ، افتخارات و جوائز ، اساتيد و نخبگان علمي ، مفاخر و چهره هاي ماندگار، پژوهشگران برتر ملي و بين المللي ، دارندگان نشان هاي كشوري ، ساختار آموزشي و اداري و ساير قابليتهاي دانشكده كشاورزي ، كه آن را به دومين دانشكده مهم و تاثير گذار كشور و هشتمين دانشكده برتر جهان اسلام مبدل نموده است ، آشنا شدند.

در اين مراسم كه در روز يكشنبه 16 مهر ماه 1396 با حضور هيات رئيسه دانشكده ، مديران گروههاي آموزشي و اساتيد و ساير دانشجويان برگزار شد، دكتر نظامي رئيس دانشكده، ضمن اشاره به نقش و اهميت كشاورزي در زندگي بشر، تاكيد داشت كه به كشاورزي بايد نگاهي علمي و تخصصي داشت. ايشان دانشجويان را به كسب دانش، مهارت آموزي، توانايي و كارافريني و اهتمام جدي براي ورود به عرصه هاي فناوري و كاربردي دعوت نمود و ار آنان خواست دانش خود را با تجربه هاي مفيد و نياز هاي جامعه در آميزند تا پس از فراغت از تحصيل به اشتغال سازنده و مرتبط با رشته خود مشغول شوند. در خاتمه مراسم، از تعدادي از دانشجويان و انجمن هاي علمي و نشريات علمي برگزيده در دهمين جشنواره نشريات دانشجويي كشور(تيتر10) و نخستين جشنواره فناوري هاي آب، بهره وري و بازچرخاني تقدير بعمل آمد.

شايان ذكر است در حاشيه اين مراسم نمايشگاهي از توانمنديها و فعاليتهاي دانشجويان كارآفرين، انجمنهاي علمي و تشكلهاي اسلامي برپا گرديد.

 

800732

800729

800728

800727

800730

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار