انتصاب دكتر عبدالرحيم قنوات به عنوان مدير گروه آموزشی تاريخ و تمدن اسلامی

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب دكتر عبدالرحيم قنوات به عنوان مدير گروه آموزشی تاريخ و تمدن اسلامی

دكتر محمد كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دكتر عبدالرحيم قنوات، دانشیار گروه آموزشی تاريخ و تمدن اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد را به مدت دو سال، به عنوان مدير گروه آموزشی تاريخ و تمدن اسلامي دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه منصوب كرد.

در قسمتی از این حکم آمده است :

بنا به پيشنهاد رئيس محترم دانشكده الهيات و معارف اسلامي، به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به عنوان مدير گروه آموزشي تاريخ و تمدن اسلامي اين دانشكده منصوب مي شويد. انتظار دارم برنامه مدون گروه را منطبق بر رويكردهاي آموزشي و پژوهشي دانشكده و بر اساس سند راهبردي دانشگاه تهيه و اجراي آن را با بهره گيري از توان موجود در گروه در اولويت كاري خود قرار دهيد. توفيق شما را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر قنوات تالیف 16 عنوان کتاب، سابقه حضور و ارائه مقاله در چندین کنفرانس داخلی و خارجی ، ارائه و چاپ بیش از 12 عنوان مقاله در نشریات داخلی و خارجی را دارد.

همچنین مدیریت گروه آموزشی تاریخ و تمدن اسلامی دانشگاه در سالهای 80 الی 81 و ریاست دانشگاه نیشابور در سالهای 81 الی 82 و 94 الی 95 همچنین مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه در سالهای 92 الی 94 از سوابق اجرایی دکتر قنوات می باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار