آیین نکوداشت استاد پیشکسوت گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود

ارسال شده در تاریخ :
آیین نکوداشت استاد پیشکسوت گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود

به همت مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه و با همکاری بنیاد ملی نخبگان استان خراسان رضوی، جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، انجمن جامعه شناسی ایران شاخه خراسان و همچنین گروه علوم اجتماعی دانشکده ادبیات و علوم انسانی ، آیین نکوداشت دکتر هما زنجانی زاده، استاد پیشکسوت گروه علوم اجتماعی دانشکده ادبیات و علوم انسانی، ساعت 8:30 روز چهارشنبه، 26 مهرماه در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار خواهد شد.

این مرکز می کوشد تا با زنده نگه داشتن یاد و خاطره مفاخر و بزرگان دانشگاه، در دانشجویان و نسل جوان انگیزه های بیشتر و ژرف تری ایجاد و روحیه خودباوری را در میان آنان تقویت نماید. در این راستا تا کنون بیش از ده بزرگداشت و نکوداشت برای بزرگان و مفاخر دانشگاه برگزار کرده است که نکوداشت استاد سید جلال الدین آشتیانی، دکتر غلامحسین یوسفی، پروفسور تقی فاطمی، دکتر علی شریعتی، استاد کاظم مدیرشانه چی، استاد محمد واعظ زاده خراسانی و دکتر محمدکاظم خواجویان از آن جمله بوده است.

مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه  فردوسی مشهد مقدم دانشجویان، اعضای هیأت علمی و علاقه مندان را در آیین نکوداشت دکتر هما زنجانی زاده گرامی می دارد.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  ناشناس
  يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹

  با سلام و عرض ادب
  تشکر بابت کار بسیار زیبا و در خور شأن اساتید گرانقدری چون خانم دکتر زنجانی زاده و سایر بزرگواران.
  از زحمات همکاران محترم در مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه بسیار سپاسگزار و ممنونم.
  و من الله التوفیق

  آخرین اخبار