سومین همایش رویکردهای میان رشته‌ای به آموزش زبان، ادبیات و مطالعات ترجمه در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
سومین همایش رویکردهای  میان رشته‌ای به آموزش زبان، ادبیات و مطالعات ترجمه در دانشگاه فردوسی مشهد

سومین همایش رویکردهای میان رشته‌ای به آموزش زبان، ادبیات و مطالعات ترجمه در روز سه‌شنبه 2 آبان‌ماه 1396 ساعت 8 صبح با حضور دکتر هاشمی معاون آموزشی دانشگاه، و هیئت رئیسه دانشکده ادبیات و علوم انسانی و جمعی از اندیشمندان، فرهیختگان، استادان و دانشجویان در تالار اجتماعات دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، دکتر هاشمی معاون آموزشی دانشگاه ضمن خوش‌آمدگویی به حاضران در این همایش در مورد اهمیت مطالعات میان رشته‌ای به آموزش زبان، ادبیات و مطالعات ترجمه مطالبی را ارائه نمود.

سپس دکتر قربان صباغ دبیر همایش ضمن خیرمقدم به میهمانان به بیان روند و اهداف برگزاری سومین همایش رویکردهای میان رشته‌ای به آموزش زبان، ادبیات و مطالعات ترجمه پرداخت و همچنین گزارشی از تعداد مقالات دریافتی و پذیرفته شده به صورت پوستر و شفاهی اشاره ارائه داد و در انتها برنامه دو روزه همایش و سخنرانی‌ها را معرفی کرد.

در ادامه دکتر قادری از دانشگاه ارجی‌یس ترکیه سخنرانی با موضوع «واژگون‌گویی رمانتیک: سبک و معرفت‌شناسی در ادبیات و ترجمه» را ایراد کرد.

شایان ذکر است این همایش در روز چهارشنبه 3 آبان ماه 1396 تا ساعت 18  ادامه خواهد داشت.

800844

800845

.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار