گزارش فعالیت یک ساله گروه مطالعات و برنامه ریزی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
گزارش فعالیت یک ساله گروه مطالعات و برنامه ریزی دانشگاه فردوسی مشهد

به مناسبت یک سال فعالیت گروه مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی-اجتماعی جلسه ای در شامگاه روز چهارشنبه 3 آبان 1396 با حضور دکتر آزاد گروه مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی-اجتماعی دانشگاه ، دکتر اصغرپور مدیر سابق و دکتر معتمدی مدیر فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه دانشگاه همچنین کارشناسان گروه مطالعات و برنامه ریزی، جمعی از کارشناسان مدیریت فرهنگی و تعدادی از دانشجویان فعال در تشکل های دانشگاه (انجمن های علمی، کانون های فرهنگی، شورای صنفی دانشجویان و تشکل های اسلامی دانشجویی) برگزار شد.

دکتر آزاد رییس و اعضای گروه مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی-اجتماعی گزارشی از عملکرد و دستاوردهای گروه در یک سال گذشته ارائه نموده و اولویت های خود را برای انجام فعالیت های آتی به اطلاع دانشجویان رساندند.

در بخش بعدی این جلسه دکتر اصغرپور و دکتر معتمدی، پس از تشریح فلسفه تشکیل گروه مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی-اجتماعی، وضعیت فعالیت های صورت گرفته در این گروه را بصورت اجمالی توضیح دادند. پس از آن دانشجویان حاضر، ضمن طرح دیدگاه ها و سؤالات خود، به مشکلات موجود در مسیر انجام فعالیت های مطالعاتی فرهنگی-اجتماعی و دانشجویی پرداختند.

سپس دکتر آزاد به سؤوالات و نظرات مطرح شده بر اساس موضوع، پاسخ داده و اعلام موضع نمود و در انتها جلسه با ضیافت شام در ساعت 22 به پایان رسید. لازم به ذکر است، کارشناسان گروه مطالعات و برنامه ریزی، به پاس تقدیر از زحمات شبانه روزی دکتر آزاد، یادبودی به ایشان تقدیم نمودند.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار