حضور رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در مجتمع آموزش عالی کشاورزی و دامپروری تربت جام

ارسال شده در تاریخ :
حضور رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در مجتمع آموزش عالی کشاورزی و دامپروری تربت جام

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از مجتمع آموزش عالی کشاورزی و دامپروری تربت جام بازدید نمود و سپس در جلسه مشترک با اعضای هیئت علمی مجتمع آموزش عالی کشاورزی تربت جام شرکت نمود .

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در این جلسه که در روز یکشنبه 14 آبان ماه 96 برگزار شد، اظهار داشت: اندازه دانشگاه و تعداد دانشجویان، ملاک قضاوت درباره یک دانشگاه نیست و صرف نظر از کوچکی و بزرگی دانشگاه، دیسیپلین دانشگاهی لازمه‌ نيروهاي علمی و اداری دانشگاه است.

دکتر کافی افزود: ضمانت حفظ دانشگاه شما در این است که آینده‌ای روشن برای آن ترسیم شود و ماموریت مجتمع به طور شفاف و قابل دفاع مشخص گردد.

وی افزود: برای نام مجتمع، رشته‌های مورد نظر این مجتمع و سایر موارد مجوزهای قانونی لازم اخذ گردد با توجه به اینکه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری از ما انتظار دارد ارائه برنامه عملیاتی راهبردی و قابل اجرا حداقل برای 5 سال آینده باشد.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در پایان اعلام نمود: اعضاء هیئت علمی باید سوابق علمی قابل قبول داشته باشند و از کارهای تحقیقاتی و انتشار مقالات پژوهشی مطلقا بازنمانند.

لازم به ذکر است دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از ساختمان مرکزی مجتمع آموزش عالی کشاورزی و دامپروری تربت جام، کلاس های درسی، تشکل های دانشجویی، مرکز نوآوری، سلف سرویس، کتابخانه مرکزی و همچنین ساختمان اساتید بازدید نمود و در ادامه سایت جدید آزمایشگاه مرکزی مجتمع آموزش عالی کشاورزی و دامپروری تربت جام را افتتاح نمود.

گفتنی است آزمایشگاه مرکزی مجتمع هم اکنون دارای ۵ سالن آزمایشگاهی بوده که ۳ سالن مخصوص امور آموزشی و دو سالن مخصوص امور تحقیقاتی و پژوهشی می باشد. همچنین در محل سالن تحقیقاتی ابوریحان بیرونی اتاقک رشد نصب و راه اندازی گردیده است.

800940

800938

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار