پیام تبریک فرمانده پایگاه شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت هفته بسیج

ارسال شده در تاریخ :
پیام تبریک فرمانده پایگاه شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت هفته بسیج

بسیج به معنى حضور و آمادگى در همان نقطه‌اى است که اسلام و قرآن و امام زمان ارواحنا له فداه و این انقلاب مقدّس به آن نیازمند است. مقام معظم رهبری

بسیجی یک فرهنگ است و اگر بخواهیم این فرهنگ را در یک جمله تعریف کنیم، باید بگوییم پیشرو بودن در همه ی عرصه های اساسی زندگی هیچ ملت باشرفی از وجود مجموعه ی بسیجی در درون خود بی نیاز نیست.

فرهنگ بسیجی ، شناسنامه‌ی این انقلاب است. فرهنگ بسیجی یعنی فرهنگ عشق به خدا فرهنگ بسیجی یعنی فرهنگ بندگی در مقابل خداوند متعال و احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو وحدت و همدلی مردم ایرا ن در دفاع از میهن اسلامی را به ظهور رسانده‌اند.

فرهنگ بسیجی… نشأت گرفته از روحیه ی ایمان و ایثار توأم با تلاش انقلابی عزیزان بسیجی می باشد. فرهنگ بسیجی است که می تواند بر همه ی تحولات این کشور فایق بیاید و حرکت این کشور را تضمین کند.

سیمای تابناک بسیج به عنوان نماد ولایتمداری، ایستادگی، فرمانبرداری و شجاعت در تاریخ دست آوردهای انقلاب اسلامی، همواره برتارک انقلاب اسلامی خواهد درخشید و برای همیشه جاودانه تاریخ خواهد ماند.

بدین‌وسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، هفته بسیج مستضعفان را محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، بسیجیان آزاده و ایثارگر، جامعه دانشگاهی کشور به‌ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان بسیجی دانشگاه فردوسی مشهد تبریک عرض نموده و از خداوند قادر و متعال، عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را مسئلت می‌نماییم.

محسن قانع قصاب

فرمانده پایگاه شهید مطهری دانشگاه فردوسی مشهد

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار