رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در جمع کتابداران: بزرگان این حرفه بزرگانی هستند که بزرگی می کنند.

ارسال شده در تاریخ :
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در جمع کتابداران: بزرگان این حرفه بزرگانی هستند که بزرگی می کنند.

روز سه شنبه 30 آبان ماه 1396 به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و همچنین گرامیداشت روز کتابدار مراسمی توسط مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی و با همکاری مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید. این مراسم با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه و دکتر بهرامی معاون پژوهش و فناوری و کتابداران دانشگاه اعم از شاغلین و بازنشستگان و همچنین اساتید رشته علم اطلاعات و دانش شناسی و برخی روسای پیشین مرکز اطلاع رسانی تشکیل گردید.

در این مراسم دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تبریک روز کتابدار و اظهار خرسندی از جمع دوستانه کتابداران دانشگاه ابراز امیدواری کرد این جمع صمیمانه همواره تداوم داشته باشد. وی تکریم بازنشستگان و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره درگذشتگان را رسمی پسندیده دانست. وی ضمن اشاره به این موضوع که کتابداران در هر جا و موقعیتی که قرار داشته باشند خود را عضو یک خانواده می دانند، بزرگان این حرفه را بزرگانی دانست که بزرگی می کنند. وی تصریح کرد بزرگان رشته علم اطلاعات و دانش شناسی نه تنها در دانشگاه، شهر و استان بلکه در جهان صاحب شهرت هستند و برای آنان آرزوی سلامتی می کنیم. وی انتخاب مرکز آثار مفاخر دانشگاه را برای برگزاری مراسم روز کتابدار را حسن سلیقه دانست و عنوان کرد مرکز آثار مفاخر دانشگاه همواره باید مرکز فرهیختگان باشد.

دکتر کافی با اشاره به ظهور منابع الکترونیکی اظهار داشت فناورهایی جدید هرگز نتوانسته اند جای کتاب را در میان علاقمندان به مطالعه بگیرند و کتاب باز هم در راس منابع علمی و مطالعه قرار دارد.

در این مراسم از تعدادی از کتابداران تقدیر به عمل آمد و همچنین در پایان به رسم یادبود به کلیه مهمانان هدایایی اهدا شد.

800983

800984

800985

800987_1

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار