بازديد دكتر قاضی‌زاده هاشمی نماينده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
بازديد دكتر قاضی‌زاده هاشمی نماينده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه فردوسی مشهد

به دعوت معاون پژوهش و فناوري دانشگاه فردوسي مشهد، دكتر قاضی‌زاده هاشمي نماينده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، از مركز فناوری‌های پيشرفته دانشگاه بازديد نمود.

در اين بازدید دكتر بهرامي معاون پژوهش و فناوري دانشگاه توضيحاتی در خصوص جايگاه ويژه دانشگاه فردوسی مشهد در مرجعيت علمي و همچنين پیشرفت‌های حاصل‌شده در حوزه فناوري ارائه نموده و خواستار توجه جدي نمايندگان  مجلس به امر پژوهش شد.

سپس دكتر لگزيان معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه فردوسی مشهد توضيحاتي در خصوص برنامه جاري و آتي این دانشگاه ارائه نمود.

سپس دكتر قاضی‌زاده ضمن بازديد از مركز فناوری‌های پيشرفته دانشگاه در جريان موقعيت ممتاز مركز قرار گرفت و پیرامون عملکرد و محصولات ارائه‌شده با مسئولين برخي از آزمایشگاه‌های مرجع مستقر در این مركز گفتگو نمود.

لازم به ذکر است دكتر قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در نشستی با مسئولان دانشگاه فردوسی مشهد چگونگی توجه نمايندگان مجلس شورای اسلامی به امر پژوهش در دانشگاه را بررسی نمود، همچنين طرح مأموریت گرايي مؤسسات آموزش عالي كه با محوريت دانشگاه فردوسي مشهد در حال انجام است به ايشان ارائه گرديد.

811170

811169

811168

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار