سرپرست اداره کل طرح های عمرانی وزارت علوم: دانشگاه ها پایلوت طرح مدیریت سبز در دانشگاه ها هستند

ارسال شده در تاریخ :
سرپرست اداره کل طرح های عمرانی وزارت علوم: دانشگاه ها پایلوت طرح مدیریت سبز در دانشگاه ها هستند

دکتر سیامک خادمی سرپرست اداره کل طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم افتتاحیه همایش بین المللی دانشگاه سبز در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار نمود. دانشگاه ها پایلوت طرح مدیریت سبز در دانشگاه ها هستند و دستاورد های فنی و علمی در حوزه‌ی مدیریت سبز پس از اجرا در دانشگاه ها می تواند در شهر های کشور اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر سیامک خادمی افزود: برخی از دانشگاه های کشور از بسیاری از شهرک های مسکونی بزرگتر بوده، جمعیت بیشتری دارند و زیرساخت هایی مشبه یک شهر دارد، بنابر این پس از به کاربستن اصول و روش های مدیریت سبز در محیط دانشگاه ها، جامعه می تواند از کارآمدی و صرفه ی اقتصادی این طرح ها اطمینان حاصل کند و آن را به کار ببندد.

سرپرست اداره کل طرح های عمرانی وزارت علوم با تاکید بر مشارکت بیشتر اندیشمندان علوم انسانی در بحث مدیریت سبز گفت: گفتمان سازی روش مدیریت سبز در جامعه به آموزش اصول مدیریت سبز به مدیران از زمینه هایی است که نیازمند حضور بیشتر اندیشمندان علوم انسانی است.

دکتر خادمی اظهار داشت: همکاری بیشتر با کشور های دنیا به ویژه کشور های اسلامی و کشور های همسایه و همچنین ایفای نقش بیشتر در سیاست های کلان دنیا در زمینه محیط زیست و مدیریت سبز از اهداف آینده ی وزارت علوم در این زمینه است.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار