انتصاب دکتر حسین كارشكی به‌عنوان رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب دکتر حسین كارشكی به‌عنوان رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد

دكتر محمد كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمی دکتر حسین كارشكی دانشيار دانشكده علوم تربيتي و روانشناسي را به مدت دو سال، به‌عنوان رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب كرد.

در این حکم آمده است:

نظر به‌مراتب تعهد، تجربه و شايستگي‌هاي جناب‌عالي به‌موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به‌عنوان رئيس دانشكده علوم تربيتي و روانشناسي منصوب مي‌شويد. اميد است با استفاده از دانش و تجربه استادان، كارشناسان و ديگر همكاران و دانشجويان محترم امور مختلف آن دانشكده را بر اساس سند راهبردي به‌ویژه در حوزه برون دانشگاهي و كيفيت توليدات علمي ارتقاء بخشيد. تعامل بين گروه‌های آموزشي، بهره‌مندی از خرد جمعی و هم‌افزایی بين اعضاي خانواده بزرگ دانشگاه فردوسي مشهد در زمره اهدافي است كه پاي بندي به آن مورد انتظار است. از خداوند متعال موفقيت حضرت‌عالی را در انجام اين مسئوليت خواهانم.

دکتر حسین كارشكی دانشيار دانشكده علوم تربيتي و روانشناسي دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد که تألیف 8 عنوان کتاب: روابط ساختاری خطی در تحقیقات علوم انسانی، انگیزش در یادگیری و آموزش: نظریه‌ها و کاربردها، اعتیاد به اینترنت از دیدگاه روان‌شناسی، طراحی و گزارش‌نویسی پژوهش در روان‌شناسی، خودکارآمدی سلامتی: مباحث و مداخلاتی در حوزه روان‌شناسی سلامت اول، روابط ساختاری خطی در تحقیقات علوم انسانی، انگیزش در یادگیری و آموزش: نظریه‌ها و کاربردها، آزمون و آزمون‌سازی در تحقیقات علوم تربیتی و رفتاری همچنین حضور و ارائه مقاله در بیش از 76 کنفرانس و سمینار ملی و بین‌المللی و ارائه و چاپ بیش از 120 عنوان مقاله در مجلات داخل و خارج از کشور در کارنامه پژوهش وی می‌باشد.

سوابق اجرای وی نیز رئیس مرکز مشاوره و توانمندسازی فرهنگی و اجتماعی دانشجویان همچنین معاونت آموزشی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه می‌باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار