دیدار سفير كشور كره جنوبی با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
دیدار  سفير كشور كره جنوبی با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

سفير كشور كره جنوبی که به منظور بازديد از امكانات ورزشي  دانشگاه فردوسی مشهد در دانشگاه حضور داشت با دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ديدار نمود.

سفير كشور كره جنوبی در جمهوري اسلامي ايران كه به منظور بازديد از امكانات ورزشي دانشگاه فردوسی مشهد و استان خراسان رضوی در برگزاري مسابقات تكواندو به مشهد سفر كرده بود، با حضور در دفتر ریاست دانشگاه با آقای دکتر کافی رئیس دانشگاه ديدار و گفتگو كرد.

سفير كشور كره جنوبی با اظهار خوشنودی در بازديد از يكي از دانشگاههاي بزرگ كشور در خارج از تهران اظهار داشت : كشورش برنامه هاي تبادل علمي و مبادله دانشجوی قابل توجهي را آغاز كرده است و وی مايل است دانشجويان ايرانی بيشتری دانشگاههای كره جنوبی را برای تحصيل انتخاب نمايند.

دكتر كافي نيز در سخنان  خود با اشاره به تعداد كم دانشجويان كره ای در دانشگاه فردوسی مشهد خواستار پيگيري سفير كشور كره جنوبی برای ايجاد ارتباطات بيشتر دانشگاهی شد

در اين ديدار دكتر واحديان مدير همكاريهاي علمي بين المللی دانشگاه فردوسی مشهد  نيز گزارشي از سابقه همكاريهای فعلی با دانشگاههای كره و تعداد دانشجويان شاغل به يادگيری زبان فارسی در سالهاي اخير ارائه نمود.

سفير كشور كره جنوبی ضمن بازديد از امكانات ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد با دانشجويان كره ای در این دانشگاه ديدار نمود.

لازم به ذكر است كه در حال حاضر فقط  7 دانشجو از كشوركره جنوبی در دانشگاه فردوسی مشهد حضور دارند.

30368

30366

30365

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار