برگزاری ستاد گرامیداشت پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری ستاد گرامیداشت پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد

نشست ستاد گرامیداشت پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی با حضور نمایندگان دانشگاه ها و آموزش و پروش استان امروز 7 آذرماه 1396 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.

این نشت با محوریت هم اندیشی جهت برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه کتاب استان و برنامه های هفته پژوهش و فناوری که از 17 آذرماه در مشهد اجرایی می گردد، برگزار شد. در این نشست هر کدام از کمیته های تخصصی مربوطه به بیان اقدامات صورت گرفته در حوزه خود و بیان مشکلات و راهکارهای اجرایی پرداختند.

دکتر ملک زاده مسئول برگزاری گرامیداشت هفته پژوهش در استان خراسان رضوی ضمن دریافت نظرات و انتقادات اعضا در موضوعات مختلف یادآور شد که نمایشگاه کتاب استان یکی از فرصت های مناسب برای افزایش فعالیت ها و دانش در حوزه پژوهش و فناوری است و از مسئولین استان خواستار بررسی و حل مشکلات موجود در این حوزه شد.

نعمتی مسئول کمیته فن بازار از تلاش های این کمیته برای ایجاد فضایی مناسب جهت کاربردی کردن فناوری ها و ایده های برتر در حوزه های مختلف سخن گفت و خاطر نشان کرد که با رایزنی های صورت گرفته با برخی از خیرین استان قرار است تا تعدادی از ایده ها و فناوری های نوین و کاربردی شناخته شود و پس از معرفی به خیرین استانی در جهت تجاری سازی و توسعه ان اقدامات لازم صورت پذیرد.

خبرنگار: الهی نژاد

801036

801037

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار