دکتر محمد کافی در سمت ریاست دانشگاه فردوسی مشهد ابقا شد

ارسال شده در تاریخ :
دکتر محمد کافی در سمت ریاست دانشگاه فردوسی مشهد ابقا شد

هم‌زمان با حضور دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه فردوسی مشهد دو پروژه عمرانی دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح شد.

 پس‌ازآن در نشستی با اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه فردوسی مشهد، که در باشگاه مفاخر و پیشکسوتان دانشگاه برگزار شد ، وزیر علوم تحقیقات و فناوری با قدردانی از زحمات مسئولین این دانشگاه در توسعه دیپلماسی علمی و جذب دانشجویان خارجی خاطرنشان کرد: دانشگاه فردوسی مشهد رتبه اول در جذب دانشجویان بین‌المللی را دارا بوده و این جزء افتخارات این دانشگاه است .

در پایان این نشست دکتر غلامی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر محمد کافی را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه فردوسی مشهد ابقا نمود .

در این حکم آمده است :

جناب آقای دکتر کافی

 با سلام،

ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره 1 ماده 4 آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای مدت چهار سال به ریاست دانشگاه فردوسی مشهد منصوب می‌شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب‌عالی و بر اساس اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های مؤثری بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

منصور غلامی

hokm.v..k

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  هدتنی استاد گروه برق
  شنبه ۲ دي ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶

  ریاست محترم دانشگاه جناب اقای دکتر کافی
  با عرض سلام و احترام
  انتصاب مجدد جنابعالی را به ریاست دانشگاه صمیمانه تبریک عرض می کنم. خداوند به شما و معاونین محترمتان توفیق دهد تا با بینشهای علمی و اخلاقی تان حجاب مشکلات دانشگاهی را تنک تر از پیش ببینید.
  با عرض تشکر از زحمات شما
  هدتنی از گروه برق

  آخرین اخبار