توجه به ورزش دانشگاهی با ایجاد شورای ورزش کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
توجه به ورزش دانشگاهی با ایجاد شورای ورزش کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با توجه به تاکید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر تغییر رویکرد از ورزش دانشجویی به ورزش دانشگاهی و در راستای ارتقای کیفیت زندگی و ازدیاد بهره وری در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، در حکمی دکتر ابوالفضل باباخانی، معاون اداری و مالی دانشگاه را به سمت رئیس شورای ورزش کارکنان منصوب کرد.

در همین راستا دکتر باباخانی، رئیس شورای ورزش کارکنان، دکتر حمیدرضا طاهری، مدیر تربیت بدنی و رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، دکتر زهره سپهری، مدیر فرهنگی دانشگاه، دکتر علی غنائی، رئیس اداره دانشجویان بین الملل، دکتر محمدعلی باقرپور، مدیر مالی دانشگاه، دکتر حسین انصاری، مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه و آقای علی فرخی، کارشناس اداره خدمات آموزشی و دانشجویی دانشکده کشاورزی را به عنوان اعضای حقیقی شورا منصوب کرد.

تربیت و تقویت قوای جسمی، روحی و روانی کارکنان، ایجاد هماهنگی بین اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه، ارتقای فرهنگ پرداختن به ورزش در اقشار مختلف دانشگاهی، ایجاد انگیزه در واحدها در جهت توسعه ورزش همگانی، ارتقای سطح کیفیت زندگی و افزایش نشاط و شادابی در محیط های دانشگاهی و ارتقای سطح سلامت و تندرستی به منظور افزایش کارایی اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه از اهداف این شورا می باشد.

از وظایف شورا می توان به تعیین و تدوین تقویم سالانه فعالیت های ورزشی کارکنان، اتخاذ راهکارهای اجرایی برای تجقق اهداف و برنامه های مصوب، ایجاد بستر مناسب برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی کارکنان و نظارت و ارزیابی فعالیت های سالانه ورزشی کارکنان اشاره کرد.

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  ناشناس
  چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۷:۱۴

  با سلام
  بسیار جای خوشحالی است که پس از سال ها انتظار این شورا تشکیل گردید و امیدواریم با جدیت و پیگیری این بزرگواران تصمیمات خوبی در عرصه ورزش دانشگاهیان و ایجاد شورو نشاط و سلامتی در بین همه همکاران عزیز باشیم.در عین حال انتظار می رفت رئیس این شورا از بین استادان دانشکده تربیت بدنی که تجربه و تخصص کافی در این زمینه دارند انتخاب می شد. با تشکر

  آخرین اخبار