دیدار با خانواده شهيدان قاسميان و حكمت پور

ارسال شده در تاریخ :
دیدار با  خانواده شهيدان قاسميان و حكمت پور

همزمان با هفته بزرگداشت مقام مادر و زن همچنین  به پاس تلاش و ایثار خانواده محترم شهدا ، دیدار مسئولان دانشگاه فردوسی مشهد با خانواده شهيدان محمد قاسيمان (دانشجوي فيزيك ورودي 63) و حميد حكمت پور (كارمند دانشگاه) انجام شد .

اين دیدار که با حضور دكتر داوري معاون فرهنگي و دانشجويي، دكتر حسين افخمي روحاني مدير گروه امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه، دكتر كورش جاويدان عضو هيات علمي گروه فيزيك که دوست و همكلاسي و همرزم شهيد قاسميان بود همچنین علي عباسپور فرزند شهيد عباسپور و نماينده كانون ايثار و آقاي شاه زهي دبير كانون ميثاق با افلاكيان و خانم ها ام البنين صفري مسئول واحد مشاوره دانشجويان شاهدو ايثارگر و آزاده مهدي نژاد نماينده كانون ايثار دانشگاه فردوسی مشهد انجام گردید، والدين شهيد قاسيمان معروف به كبوتر امام رضا عليه السلام به بيان خاطرات شهيد پرداخت.

مادر شهيد قاسميان فرمود: محمد اهتمام زيادي به نماز اول وقت داشت و اگر روزي توفيق اين كار را به هر دليلي پيدا نمي كرد خود را موظف مي نمود 100 تومان به جبهه كمك كند. همچنين از عشق و اردات شهيد به امام حسين عليه السلام و امام رضا عليه السلام خاطراتي را بيان نمود همچنين اين مادر شهيد اشعاري را كه خود در وصف شهيدشان سروده بودند براي حاضرين قرائت كردند (منتظرم فصل دي به سر آيد     باغ شود سبز و بهار دگر آيد...)

گفتنی است غواص شهيد محمد قاسميان در ۲۳ ديماه ۱۳۹۵ به شهادت رسید.

سپس مسئولان با خانواده شهيد حميد حكمت يور از شهداي كارمند دانشگاه فردوسی مشهد دیدار نمودند و با توجه به اینکه پدر شهيد بتازگی فوت کرده بود ديداري صميمي همراه با ذكر خاطراتي از زبان همرزمان شهيد با مادر و خواهر شهيد انجام شهيد. در اين ديدار خانواده شهيد مطالبات خود را از جامعه دانشگاهي بيان داشتند و بر حمايت و پشتيباني از ولايت فقيه و پاسداري از اصول انقلاب و عزت اسلامي تاكيد كردند.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار