روز ارتباطات و روابط عمومی روز همه برای همه

ارسال شده در تاریخ :
روز ارتباطات و روابط عمومی روز همه برای همه

دکتر سید هادی ابراهیمی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت .

متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد :

تنها روز 27 اردیبهشت را نمی توان روز ارتباطات و روابط عمومی نامید بلکه هر روز روز ارتباطات و روابط عمومی است. تمام سازمانها به مثابه پیکره جانداری هستند که چشم آنان، گوش آنان زبان آنان روابط عمومی ها هستند و لحظه ای بدون تنفس از مجرای روابط عمومی به حیات خود ادامه نخواهند داد. اجزاء روابط عمومی شامل "روابط" به عنوان نشان پویایی و حیات و "عموم" به گسترگی و پهناوری جامعه، دو مولفه اصلی پایداری و فلسفه وجود و بقای سازمانها هستند.

روابط عمومی گام به گام و شانه به شانه تمام افراد سازمان و به همراه آنان و با همراه ساختن آنان با خود مسئولیتی همگانی و شامل تمام افراد یک سازمان می باشد. لذا این روز را نه فقط به کارشناسان روابط عمومی بلکه به کلیه همکاران دانشگاه فردوسی مشهد که در حماسه آفرینی و نمایش زیبای خدمت در دانشگاه نقش بازی کرده و به روابط عمومی این امکان را می دهند تا نقش آفرینی زیبای آنان را به شایستگی به تصویر کشد باید تبریک گفت.

روز ارتباطات و روابط عمومی روز همه برای همه و روز همراهی و همدلی با یکدیگر بر خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی مشهد مبارک باد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  مجتبی کفاشان کاخکی
  چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵

  جناب دکتر ابراهیمی عزیز
  با سلام
  من نیز خدمت شما و همکاران پر تلاش شما این روز را تبریک عرض می کنم. بی شک شما یکی از مدیران بسیار لایق و شایسته دانشگاه بوده و هستید. با احترام

  آخرین اخبار