برتری مرکز بهداشت و درمان دانشگاه فردوسی مشهد در سال 1395

ارسال شده در تاریخ :
برتری مرکز بهداشت و درمان دانشگاه فردوسی مشهد در سال 1395

مرکز بهداشت و درمان دانشگاه فردوسی مشهد در پنجمین گردهمایی روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در تهران برگزار شد، عنوان مرکز بهداشت و درمان برتر کشور را کسب نمود .

پنجمین گردهمایی روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور با تشریح اهداف و برنامه های سال 96 مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها در روز سه شنبه مورخ 19 اردیبهشت سال جاری با حضور دکتر ریاضی معاون دانشجویان داخل سازمان، دکتر حمید یعقوبی مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری همچنین روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاههای سراسر کشور برگزار شد.

در این گردهمایی یک روزه دکتر یعقوبی مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان اهداف و برنامه های سال 96 مراکز بهداشت و درمان را برای حاضران تشریح نمود و سپس دکتر ریاضی معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در خصوص فعالیت مستمر و دقت در ارائه خدمات مراکز بهداشت و درمان دانشگاهها برای اعضای حاضر در این گردهمایی ارائه نمود.

لازم به ذکر است پس از ارائه گزارش کارنامه سلامت و عملکرد مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها و موسسات اموزش عالی کشور توسط دکتر شفیعی نیا، معاون دفتر مشاوره و سلامت و رئیس اداره سلامت و تندرستی ارائه از مراکز بهداشت و درمان دانشجویی برتر تقدیر که با اهدای لوح تقدیر به دانشگاه فردوسی مشهد برای کسب عنوان مرکز بهداشت و درمان برتر سال 1395 و حائز رتبه سوم در بین دانشگاه های سطح یک کشور پایان یافت.

800040

800039

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  پازوکی
  پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰:۰

  با سلام، این موفقیت رابه سرکارخانم دکترپاسالار وهمکاران ارجمند ایشان تبریک عرض می کنم.همچنین اززحمات مخلصانه این بزرگواران کمال تشکر رامی نمایم. ازدرگاه خداوند متعال، سلامتی وتوفیقات روزافزون رابرایشان مسئلت می کنم.

  آخرین اخبار