نقد جامعه در ادبیات کهن فارسی

ارسال شده در تاریخ :
نقد جامعه در ادبیات کهن فارسی

بدنبال برگزاری سلسله نشست های علمی در مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد، دومین نشست سال 96 در این مرکز سخنرانی با عنوان نقد جامعه در ادبیات کهن فارسی توسط دکتر محسن مشایخی دانش آموخته زبان و ادبیات فارسی و محقق دانشگاه شهید بهشتی ارئه شد.

در این سخنرانی علاوه بر کتابداران دانشگاه فردوسی مشهد و تعدادی از دانشجویان و اعضای هیات علمی، حاضر ابراهیم هدایی مدیر عامل مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان و تهرانی معاون مالی اسبق دانشگاه علوم پزشکی و توانبخشی دانشگاه تهران و کارشناس کتابخانه ملی ایران بودند همچنین جمعی از دانش آموختگان دانشگاه شهید بهشتی حضور داشتند.

ابراهیم هدایی در پایان سخنرانی دکترمحسن مشایخی اظهار داشت : درک درست دکتر مشایخی از خود و توانمندیهایش و اراده خلل ناپذیر او در کسب علم و دانش باعث شد که تا به امروز آهسته اما پیوسته پیش رود و دکتری خود را با رتبه اول از دانشگاه شهید بهشتی بگیرد. دکتر مشایخی هم اکنون تحقیقاتش را در " تصحیح کتاب ترجمه تفسیر طبری" ادامه می دهد.

لازم به ذکر است روز 25 اردیبهشت به مناسبت پاسداشت زبان فارسی و روز حکیم ابولقاسم فردوسی مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان مشهد در نوزدهمین سالگرد تاسیس خوداز دکترمحسن مشایخی از توان یابان این موسسه تقدیر به عمل آورد.

800051

.

.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار