نکوداشت دکتر علی وحیدیان کامیاد، استاد پیشکسوت دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
نکوداشت دکتر علی وحیدیان کامیاد، استاد پیشکسوت دانشکده علوم ریاضی  دانشگاه فردوسی مشهد

مراسم نکوداشت دکتر علی وحیدیان کامیاد، استاد پیشکسوت گروه ریاضی کاربردی دانشکده علوم ریاضی، همزمان با برگزاری اولین سمینار کنترل و بهینه سازی، در تالار خوارزمی دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در این همایش با تقدیر از دانشکده علوم ریاضی برای برگزاری مراسم نکوداشت بزرگان این دانشکده، گفت: حضور شخصیت های مهم علمی در دانشگاه، امکان برنامه ریزی برای پیشرفت و همچنین روش صحیح مصرف منابع را به مدیران جدید دانشگاه آموزش خواهد داد.

وی با بیان اینکه دکتر وحیدیان دارای شخصیتی روحیه بخش و مثبت برای دیگر همکاران دانشگاه هستند، ادامه داد: ایشان از جمله نخستین افرادی بودند که به مسایل بین رشته ای علاقه نشان دادند و این گفتمان را در بین رشته های علوم ریاضی به کار بستند.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد برگزاری مراسم نکوداشت برای مفاخر دانشگاه را اقدام ارزنده ای دانست و یادآور شد: اینکه استادان جوان و دانشجویان بدانند که با تلاش چه کسانی دانشگاه فردوسی مشهد به این جایگاه رفیع رسیده است، تنها با معرفی این بزرگان امکان پذیر خواهد بود.

پیش از سخنان دکتر کافی، دکتر سهیلی، رئیس دانشکده علوم ریاضی از تلاش های دکتر ساکت، رئیس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه برای همکاری در تدوین و چاپ ویژه نامه نکوداشت قدردانی کرد و گفت: نگاه دکتر وحیدیان به کاربردی کردن علوم ریاضی و تلاش ایشان برای ایجاد گرایش های بین رشته ای ریاضی از اقدامات ارزنده ای است که كوششهاي علمي ایشان را زبانزد ساخته است.

در پایان، لوح سپاسی از سوی شورای مرکزی آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد به پاس سال ها حضور ثمربخش دکتر وحیدیان کامیاد در دانشگاه فردوسي مشهد به ایشان اهدا شد

لازم به ذکر است اولین سمینار کنترل و بهینه سازی در روزهای چهارشنبه 19 و پنجشنبه 20 مهر ماه 1396 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد. .

گفتني است مركز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه با همكاري گروه رياضي كاربردي ويژه نامه و لوح فشرده اي درباره دكتر وحيديان كامياد منتشر كرده است.

tgh.v.2

tgh.v.3

tgh.v.4

.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار